REKLAMAvip do końca roku
Dimitri Berge i Mathieu Tresarrieu

Dimitri Berge i Mathieu Tresarrieu (fot. Kevin Sarlat)

„5 rund i 16 wyjątkowych zawodników z Gregiem Hancockiem na czele” - tak brzmi część zaproszenia na zawody Diamonds Cup Speedway, które mają się odbyć na obiekcie Dynamic Moto Club Lamothe Landerron - 18 sierpnia 2018 roku.

Organizator przewidział niezwykle atrakcyjne nagrody dla najlepszych zawodników. Zwycięzca rozgrywek otrzyma diament o wartości 500 tysięcy złotych, kolejny żużlowiec diament o wartości 350 złotych, trzecie miejsce - 200 tysięcy złotych, a czwarte - 100. Aby wziąć udział w zawodach, zawodnik musi wcześniej wpłacić 1000 euro. - To tak zwane wpisowe. W polskim związku żużlowym śmiano się ze mnie i nikt nie wierzył, że żużlowiec sam z siebie będzie wpłacał jakieś pieniądze. A ja już mam kilka wpłat na koncie - wyjaśnia Nawrocki.

Gwiazdą imprez, która ma przyciągać kibiców na stadiony będzie Amerykanin - Greg Hancock. Oprócz niego gotowość do jazdy zadeklarowali już inni zawodnicy Stali Rzeszów - Nick Morris, Tomasz Jędrzejak czy Karol Baran, a także zawodnicy klubów z PGE Ekstraligi - Rune Holta (Get Well Toruń), Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) i Krystian Pieszczek (MRGARDEN GKM Grudziądz). Z czasem, ogłaszane będą kolejne nazwiska uczestników. Wkrótce poznamy także pełen kalendarz i terminarz tych rozgrywek. - Kolejne zawody odbędą się w Niemczech, Czechach lub na Węgrzech i na Słowenii lub w Chorwacji - mówił prezes Nawrocki.


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.1488 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl