REKLAMAvip do końca roku
Greg Hancock

Greg Hancock (fot. Mariusz Sądy)

Ireneusz Nawrocki dopiął swego i zorganizuje w sezonie 2018 rozgrywki o nazwie Speedway Diamond Cup! Do udziału w czempionacie zgłosili się m.in. Greg Hancock czy Rune Holta.

Organizator przewidział niezwykle atrakcyjne nagrody dla najlepszych zawodników. Zwycięzca rozgrywek otrzyma diament o wartości 500 tysięcy złotych, kolejny żużlowiec diament o wartości 350 złotych, trzecie miejsce - 200 tysięcy złotych, a czwarte - 100. Aby wziąć udział w zawodach, zawodnik musi wcześniej wpłacić 1000 euro. - To tak zwane wpisowe. W polskim związku żużlowym śmiano się ze mnie i nikt nie wierzył, że żużlowiec sam z siebie będzie wpłacał jakieś pieniądze. A ja już mam kilka wpłat na koncie - wyjaśnia Nawrocki.

Gwiazdą imprez, która ma przyciągać kibiców na stadiony będzie Amerykanin - Greg Hancock. Oprócz niego gotowość do jazdy zadeklarowali już inni zawodnicy Stali Rzeszów - Nick Morris czy Karol Baran, a także zawodnicy klubów z PGE Ekstraligi - Rune Holta (Get Well Toruń), Bartosz Smektała (Fogo Unia Leszno) i Krystian Pieszczek (MRGARDEN GKM Grudziądz).

Są też jednak złe informacje dla kibiców. Fani, którzy chcieliby obejrzeć zawodników walczących w Speedway Diamond Cup będą musieli wydać na bilety dość sporo. Bilet normalny ma kosztować od 80 do 120 złotych, a na zniżkę mogą liczyć kibice Stali Rzeszów. Kto ma karnet, otrzyma ok. 15 procent zniżki.

Obsada Speedway Diamond Cup 2018:
- Greg Hancock (USA)
- Karol Baran (Polska)
- Peter Ljung (Szwecja)
- Timo Lahti (Finlandia)
- Niels K. Iversen (Dania)
- Norbert Kościuch (Polska)
- Wadim Tarasienko (Rosja)
- Grzegorz Zengota (Polska)
- Adrian Miedziński (Polska)
- Krystian Pieszczek (Polska)
- Jakub Jamróg (Polska)
- Linus Sundstroem (Szwecja)
- Hans Andersen (Dania)
- Edward Mazur (Polska)
- Oliver Berntzon (Szwecja)
​​​​​​​- Michael Jepsen Jensen (Dania)


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.2105 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl