REKLAMAvip do końca roku
Mateusz Cierniak

Mateusz Cierniak (fot. Sebastian Siedlik)

W najbliższy wtorek na stadionie w Tarnowie zostanie rozegrana III runda półfinałowa Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów grupy II. W zawodach swoje siły mierzyć będą juniorzy z Leszna, Wrocławia, Łodzi, Torunia, Grudziądza i Częstochowy. Stawkę uzupełnią oczywiście gospodarze.

Jaskółki reprezentować będą najprawdopodobniej: Patryk Rolnicki, Dawid Rempała, Mateusz Cierniak oraz Przemysław Konieczny. Oficjalna strona tarnowian poinformowała, że zawody rozpoczną się o godzinie 17:00. Znane są już ceny wejściówek. Bilety można nabywać w cenie 10 zł.

Ważne informacje:
- obowiązują karnety
- program do odbioru w kasie gratis
- bramy stadionu zostaną otwarte o godzinie 16:00

I półfinałowa runda DMPJ w tej grupie zakończyła się wygraną Get Well Toruń. Juniorzy Aniołów okazali się najlepsi w Lesznie i za swoimi plecami pozostawili m.in. Betard Spartę Wrocław oraz MRGARDEN GKM Grudziądz.


TAGIDMPJ

0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.209 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl