REKLAMAvip do końca roku
Rafał Karczmarz

Rafał Karczmarz (fot. Patryk Kowalski)

W najnowszym komunikacie Speedway Ekstraliga poinformowała o zastrzeżeniu przez kluby z Leszna i Gorzowa pierwszego spotkania finałowego PGE Ekstraligi.

Jeden z dwóch najważniejszych meczów w polskiej lidze zostanie przełożony na czwartek, jeżeli w terminie nie odbędzie się sobotni finał IMEJ w Stralsund lub 4. runda Tauron SEC w Chorzowie. Pełną treść komunikatu podajemy poniżej (pisownia oryginalna): 

1. Zastrzeżenie dot. meczów 17 rundy DMP: 
a. Jeżeli zawody: European U21 Individual Speedway Championship - Final - Stralsund nie zostaną rozegrane w terminie kalendarzowym, którym jest 15 września 2018 r. i zostaną przełożone na dzień 16 września 2018 r., odwołany będzie mecz CASH BROKER Gorzów - FOGO UNIA Leszno (Dominik KUBERA - art 729 ust 3)
b. Jeżeli zawody:  European Individual Speedway Championship - 4 Final - Chorzów nie zostaną rozegrane w terminie kalendarzowym, którym jest 15 września 2018 r. i zostaną przełożone na dzień 16 września 2018 r., odwołany będzie mecz CASH BROKER Gorzów (Rafał KARCZMARZ - art. 729 ust 3) - FOGO UNIA Leszno (Emil SAYFUTDINOV, Jarosław HAMPEL - art 729 ust 2)
2. W przypadku odwołania meczu o którym mowa w pkt 1, ustala się nową datę zawodów na dzień 21.09.2018 


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3619 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl