REKLAMAeWinner Banner

Wiadomości żużlowe


REKLAMA

TABLICE UŻYTKOWNIKÓW

REKLAMAeWinner Banner BOX

PATRONAT MEDIALNY

PnWtŚrCzPtSoN
14Cellfast Wilki Krosno vs Zdunek Wybrzeże Gdańsk
15DMPJ - 1. runda ćwierćfinałowa w Gorzowie Wlkp.
Västervik Speedway vs Masarna Avesta
Smederna Eskilstuna vs Rospiggarna Hallstavik
Indianerna Kumla vs Piraterna Motala
Masarna Avesta VS Piraterna Motala
Lejonen Gislaved VS Rospiggarna Hallstavik
Västervik Speedway vs Vetlanda Speedway
DMPJ - 1. runda ćwierćfinałowa w Lublinie
161. finał SEC w Bydgoszczy
DMPJ - 12. runda
DMPJ - 2. runda ćwierćfinałowa w Gorzowie Wlkp.
DMPJ - 2. runda ćwierćfinałowa w Lublinie
17Eliminacje MIMP w Tarnowie
Eliminacje MIMP w Opolu
Eliminacje MIMP w Ostrowie Wlkp.
Ipswich Witches vs Wolverhampton Wolves
King's Lynn Stars vs Sheffield Tigers
Mega-Łada Togliatti vs Turbina Bałakowo
Lejonen Gislaved vs Dackarna Målilla
Dackarna Målilla vs Indianerna Kumla
18PGE IMME im. Zenona Plecha w Toruniu
192. półfinał MEP w Nagyhalász
Runda kwalifikacyjna do SGP 2022 w Glasgow
Runda kwalifikacyjna do SGP 2022 w Goričan
4. runda SGP (TBA)
Wölfe Wittstock vs Metalika Recycling Kolejarz Rawicz
Moto Club Réolais La Réole vs Morizès Moto Club
Runda kwalifikacyjna do SGP 2022 w Nagyhalasz
20Motor Lublin vs Moje Bermudy Stal Gorzów
4. runda Pucharu Czech w Chabařovicach
Unia Tarnów vs ROW Rybnik
Aforti Start Gniezno vs Abramczyk Polonia Bydgoszcz
Arged Malesa Ostrów Wlkp. vs Orzeł Łódź
Zdunek Wybrzeże Gdańsk vs Cellfast Wilki Krosno
specHouse PSŻ Poznań vs OK Bedmet Kolejarz Opole
Wölfe Wittstock vs 7R Stolaro Stal Rzeszów
7R Stolaro Stal Rzeszów vs Trans MF Landshut Devils
REKLAMAminiaturki Kina

PGE EKSTRALIGA

MDrużyna MPKT B +/-
1Betard Sparta Wrocław9162+119
2Moje Bermudy Stal Gorzów9142+39
3Motor Lublin9130+11
4Fogo Unia Leszno9111+24
5Eltrox Włókniarz Częstochowa9111+24
6Marwis.pl Falubaz Zielona Góra961-68
7eWinner Apator Toruń 951-38
8ZOOLeszcz DPV Logistic GKM Grudziądz 940-111

eWinner 1. LIGA ŻUŻLOWA

MDrużynaMPKTB+/-
1ROW Rybnik9163+79
2Cellfast Wilki Krosno10162+52
3Arged Malesa Ostrów Wielkopolski 9153+88
4Zdunek Wybrzeże Gdańsk10142+24
5Abramczyk Polonia Bydgoszcz880-3
6Orzeł Łódź870-6
7Aforti Start Gniezno860-49
8Unia Tarnów1000-175

 

2. LIGA ŻUŻLOWA

MDrużynaMPKTB+/-
1OK Bedmet Kolejarz Opole6131+157
2Metalika Recycling Kolejarz Rawicz480+39
3specHouse PSŻ Poznań540-14
4Trans MF Landshut Devils531-26
5Optibet Lokomotiv Daugavpils220-8
67R Stolaro Stal Rzeszów520-75
7MSC Wolfe Wittstock300-73

 

 

 

PARTNERZYWOŚP podziękowanie
PARTNERZYBaner o linkach

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

do góry strony