REKLAMAeWinner Banner

Wiadomości żużlowe


REKLAMA
REKLAMAeWinner Banner BOX

PATRONAT MEDIALNY

TABLICE UŻYTKOWNIKÓW

PGE EKSTRALIGA

MDrużyna MPKT B +/-
1Fogo Unia Leszno14286+162
2Moje Bermudy Stal Gorzów14215+66
3Betard Sparta Wrocław14204+46
4RM Solar Falubaz Zielona Góra14203+25
5Eltrox Włókniarz Częstochowa14195+28
6Motor Lublin14193+56
7MRGARDEN GKM Grudziądz14101-102
8PGG ROW Rybnik1420-281

eWinner 1. LIGA ŻUŻLOWA

MDrużynaMPKTB+/-
1eWinner Apator Toruń13286+242
2Orzeł Łódź12204+46
3Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno12204+47
4Unia Tarnów13143-60
5Arged Malesa TŻ Ostrovia12142-30
6Zdunek Wybrzeże Gdańsk12111-58
7Abramczyk Polonia Bydgoszcz1260-123
8Lokomotiv Daugavpils1251-64

 

2. LIGA ŻUŻLOWA

MDrużynaMPKTB+/-
1Wilki Krosno8193+211
2OK Bedmet Kolejarz Opole8153+91
3Metalika Recycling Kolejarz Rawicz871-67
4specHouse PSŻ Poznań871-30
5RzTŻ Rzeszów851-42
6MSC Wölfe Wittstock840-169


 

 

 

 

PARTNERZYWOŚP podziękowanie
PARTNERZYMiejsce na Twoją reklamę 2
PARTNERZYPamiątki kibica - partner

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

do góry strony