REKLAMAeWinner Banner

Wiadomości żużlowe


REKLAMA
REKLAMAeWinner Banner BOX

PATRONAT MEDIALNY

REKLAMAkalendarz 2021

TABLICE UŻYTKOWNIKÓW

PGE EKSTRALIGA

MDrużyna MPKT B +/-
1Fogo Unia Leszno14286+162
2Moje Bermudy Stal Gorzów14215+66
3Betard Sparta Wrocław14204+46
4RM Solar Falubaz Zielona Góra14203+25
5Eltrox Włókniarz Częstochowa14195+28
6Motor Lublin14193+56
7MRGARDEN GKM Grudziądz14101-102
8PGG ROW Rybnik1420-281

eWinner 1. LIGA ŻUŻLOWA

MDrużynaMPKTB+/-
1eWinner Apator Toruń14297+244
2Car Gwarant Kapi Meble Budex Start Gniezno14255+67
3Orzeł Łódź14225+50
4Zdunek Wybrzeże Gdańsk14173-31
5Unia Tarnów14153-76
6Arged Malesa TŻ Ostrovia14142-75
7Abramczyk Polonia Bydgoszcz14112-96
8Lokomotiv Daugavpils1471-71

 

2. LIGA ŻUŻLOWA

MDrużynaMPKTB+/-
1Cellfast Wilki Krosno10255+251
2OK Bedmet Kolejarz Opole10184+105
3specHouse PSŻ Poznań10102-33
4RzTŻ Rzeszów1082-54
5
Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 
1081-93
6MSC Wölfe Wittstock1060-173

 

 

 

PARTNERZYWOŚP podziękowanie
PARTNERZYBaner o linkach
PARTNERZYPamiątki kibica - partner

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl

do góry strony