WYNIKI

2 LIGA 2018

RUNDA ZASADNICZA

1.

RUNDA

07.04.2018

(sobota)

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – KSM Krosno 51:39

 

08.04.2018

(niedziela)

Iveston PSŻ Poznań – OK Kolejarz Opole 43:47

 

03.06.2018

(niedziela)

Polonia Bydgoszcz – Stal Rzeszów 29:61

MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje

 

2.

RUNDA

15.04.2018

(niedziela)

OK Kolejarz Opole – Polonia Bydgoszcz 57:33
KSM Krosno – Iveston PSŻ Poznań 44:46
Stal Rzeszów – MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 52:38 (39:38 po decyzji PZM)
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – pauzuje

 

3.

RUNDA

21.04.2018

(sobota)

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – Polonia Bydgoszcz 62:28

 

22.04.2018

(niedziela)

Iveston PSŻ Poznań – Stal Rzeszów 45:45
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KSM Krosno 60:29
OK Kolejarz Opole – pauzuje

 

4.

RUNDA

29.04.2018

(niedziela)

Polonia Bydgoszcz – Iveston PSŻ Poznań 43:47
OK Kolejarz Opole – MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 39:51
Stal Rzeszów – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 44:43
KSM Krosno – pauzuje

 

5.

RUNDA

05.05.2018

(sobota)

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – Iveston PSŻ Poznań 53:31 (po decyzji PZM)

 

06.05.2018

(niedziela)

OK Kolejarz Opole – KSM Krosno 57:33
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Polonia Bydgoszcz 59:31
Stal Rzeszów – pauzuje

 

6.

RUNDA

19.05.2018

(sobota)

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 45:45

 

20.05.2018

(niedziela)

Polonia Bydgoszcz – KSM Krosno 50:39

Stal Rzeszów - OK Kolejarz Opole 59:31
Iveston PSŻ Poznań – pauzuje

 

7.

RUNDA

27.05.2018

(niedziela)

OK Kolejarz Opole – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 52:38
KSM Krosno – Stal Rzeszów 42:48
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Iveston PSŻ Poznań 54:36
Polonia Bydgoszcz – pauzuje

 

8.

RUNDA

13.05.2018

(niedziela)

Iveston PSŻ Poznań - MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 41:49

 

09.06.2018

(sobota)

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – OK Kolejarz Opole 52:37

 

10.06.2018

(niedziela)

Stal Rzeszów – KSM Krosno 55:35
Polonia Bydgoszcz – pauzuje

 

9.

RUNDA

17.06.2018

(niedziela)

OK Kolejarz Opole – Stal Rzeszów 36:54
KSM Krosno – Polonia Bydgoszcz 43:47
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 51:39
Iveston PSŻ Poznań – pauzuje

 

10.

RUNDA

01.07.2018

(niedziela)

Polonia Bydgoszcz – MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 34:55
Iveston PSŻ Poznań – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 43:47
KSM Krosno – OK Kolejarz Opole 54:36
Stal Rzeszów – pauzuje

 

11.

RUNDA

28.07.2018

(sobota)

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – Stal Rzeszów 42:47

 

29.07.2018

(niedziela)

Iveston PSŻ Poznań – Polonia Bydgoszcz 54:36
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – OK Kolejarz Opole 51:39
KSM KSM Krosno – pauzuje

 

12.

RUNDA

12.08.2018

(niedziela)

Polonia Bydgoszcz - Stainer Unia Kolejarz Rawicz (walkower) 40:0
KSM Krosno - MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 39:51
Stal Rzeszów – Iveston PSŻ Poznań 59:31
OK Kolejarz Opole – pauzuje

 

13.

RUNDA

19.08.2018

(niedziela)

Polonia Bydgoszcz – OK Kolejarz Opole 43:47
Iveston PSŻ Poznań - KSM Krosno 58:31
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Stal Rzeszów 37:53
Stainer Unia Kolejarz Rawicz – pauzuje

 

14.

RUNDA

05.08.2018

(niedziela)

Stal Rzeszów – Polonia Bydgoszcz 58:32

 

26.08.2018

(niedziela)

OK Kolejarz Opole – Iveston PSŻ Poznań 47:43
KSM Krosno – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 37:53

MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – pauzuje

 

RUNDA FINAŁOWA

 

1.

RUNDA

(półfinały)

02.09.2018

(niedziela)

03.09.2018

(poniedziałek)

OK Kolejarz Opole - Stal Rzeszów 41:49

 

Stainer Unia Kolejarz Rawicz - MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 47:43

 

2.

RUNDA

Finałowa

(półfinały-

rewanże)

09.09.2018

(niedziela)

MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Stainer Unia Kolejarz Rawicz 49:41

Stal Rzeszów - OK Kolejarz Opole 54:36

 

3.

RUNDA

Finałowa

-finały

16.09.2018

(niedziela)

MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp - Stal Rzeszów 44:46

 

4.

RUNDA

Finałowa

(finały-

rewanże)

23.09.2018

(niedziela)

Stal Rzeszów - MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 45:45

 

GALERIE ZDJĘĆ

MATERIAŁY VIDEO

Aktualna Tabela
M Drużyna  M PKT  B  +/-
1 Arge Speedway Wanda Kraków  0  0  0   00 
2 Euro Finance Polonia Piła 0 0 0 00
3 Stainer Unia Kolejarz Rawicz 0 0 0 00
4 OK Kolejarz Opole 0 0 0 00
5 Iveston PSŻ Poznań 0 0 0 00
6 Polonia Bydgoszcz 0 0 0 00
7 KSM Krosno 0 0 0 00

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl