REKLAMAeWinner Banner

WYNIKI 2019 i 2018

WYNIKI

2 LIGA 2019
ORAZ
2 LIGA 2018

 

 

2 LIGA 2019

RUNDA ZASADNICZA

1.

RUNDA

30.03.2019

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 45:45

31.03.2019

OK Kolejarz Opole – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań 48:42

09.06.2019

Speedway Wanda Kraków – EURO FINANNCE Polonia Piła 34:56

2.

RUNDA

07.04.2019

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz – OK Kolejarz Opole 47:43
EURO FINANNCE Polonia Piła – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 49:41
Wilki Krosno – Speedway Wanda Kraków 53:37

3.

RUNDA

13.04.2019

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – Wilki Krosno 36:54

14.04.2019

POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 50:40
OK Kolejarz Opole – EURO FINANNCE Polonia Piła 55:35

4.

RUNDA

28.04.2019

EURO FINANNCE Polonia Piła – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań 0:40

19.05.2019

Wilki Krosno – OK Kolejarz Opole 48:42

26.07.2019

Speedway Wanda Kraków – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 23:66

5.

RUNDA

20.06.2019

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz – EURO FINANNCE Polonia Piła 49:41

29.06.2019

POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – Wilki Krosno 55:35

02.08.2019

OK Kolejarz Opole – Speedway Wanda Kraków 73:14

6.

RUNDA

11.05.2019

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – OK Kolejarz Opole 39:50

12.05.2019

Wilki Krosno – ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 44:46

15.06.2019

Speedway Wanda Kraków – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań 30:60

7.

RUNDA

26.05.2019

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz – Speedway Wanda Kraków 63:27
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 51:39
EURO FINANNCE Polonia Piła – Wilki Krosno 54:35

8.

RUNDA

01.06.2019

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań 35:55

02.06.2019

Speedway Wanda Kraków – ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 38:52
Wilki Krosno SA – EURO FINANNCE Polonia Piła 46:42

9.

RUNDA

09.06.2019

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz – Wilki Krosno 62:28
OK Kolejarz Opole – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 48:42

30.06.2019 POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – Speedway Wanda Kraków 64:23

10.

RUNDA

16.06.2019

EURO FINANNCE Polonia Piła – ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 42:47
Wilki Krosno – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań 39:47

05.07.2019 Speedway Wanda Kraków – OK Kolejarz Opole 20:70

11.

RUNDA

22.06.2019

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – Speedway Wanda Kraków 57:33

23.06.2019

OK Kolejarz Opole – Wilki Krosno 53:37
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – EURO FINANNCE Polonia Piła 58:32

12.

RUNDA

07.07.2019

EURO FINANNCE Polonia Piła – OK Kolejarz Opole 45:43
Wilki Krosno – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 52:38
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz – POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań 47:43

13.

RUNDA

27.07.2019 Stainer Unia Kolejarz Rawicz – EURO FINANNCE Polonia Piła 47:42

28.07.2019

Speedway Wanda Kraków – Wilki Krosno 26:64
OK Kolejarz Opole – ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 36:54

14.

RUNDA

04.08.2019

EURO FINANNCE Polonia Piła – Speedway Wanda Kraków 54:35
ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 54:36
POWER DUCK IVESTON PSŻ Poznań – OK Kolejarz Opole 43:47

RUNDA FINAŁOWA

1.

RUNDA

18.08.2019

OK Bedmet Kolejarz Opole - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 49:41
Wilki Krosno - ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 37:53

2.

RUNDA

25.08.2019

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Wilki Krosno 55:35 (108:72)
Power Duck Iveston PSŻ Poznań - OK Bedmet Kolejarz Opole 51:39 (92:88)

3.

RUNDA

08.09.2019

Power Duck Iveston PSŻ Poznań - ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz 59:31

4.

RUNDA

15.09.2019

ZOOleszcz Polonia Bydgoszcz - Power Duck Iveston PSŻ Poznań 61:29 (92:88)

 

 

2 LIGA 2018

RUNDA ZASADNICZA

1.

RUNDA

07.04.2018

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – KSM Krosno 51:39

08.04.2018

Iveston PSŻ Poznań – OK Kolejarz Opole 43:47

03.06.2018

Polonia Bydgoszcz – Stal Rzeszów 29:61

2.

RUNDA

15.04.2018

OK Kolejarz Opole – Polonia Bydgoszcz 57:33
KSM Krosno – Iveston PSŻ Poznań 44:46
Stal Rzeszów – MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 52:38 (39:38 po decyzji PZM)

3.

RUNDA

21.04.2018

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – Polonia Bydgoszcz 62:28

22.04.2018

Iveston PSŻ Poznań – Stal Rzeszów 45:45
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – KSM Krosno 60:29

4.

RUNDA

29.04.2018

Polonia Bydgoszcz – Iveston PSŻ Poznań 43:47
OK Kolejarz Opole – MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 39:51
Stal Rzeszów – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 44:43

5.

RUNDA

05.05.2018

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – Iveston PSŻ Poznań 53:31 (po decyzji PZM)

06.05.2018

OK Kolejarz Opole – KSM Krosno 57:33
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Polonia Bydgoszcz 59:31

6.

RUNDA

19.05.2018

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 45:45

20.05.2018

Polonia Bydgoszcz – KSM Krosno 50:39

Stal Rzeszów - OK Kolejarz Opole 59:31

7.

RUNDA

27.05.2018

OK Kolejarz Opole – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 52:38
KSM Krosno – Stal Rzeszów 42:48
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Iveston PSŻ Poznań 54:36

8.

RUNDA

13.05.2018

Iveston PSŻ Poznań - MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 41:49

09.06.2018

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – OK Kolejarz Opole 52:37

10.06.2018

Stal Rzeszów – KSM Krosno 55:35

9.

RUNDA

17.06.2018

OK Kolejarz Opole – Stal Rzeszów 36:54
KSM Krosno – Polonia Bydgoszcz 43:47
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 51:39

10.

RUNDA

01.07.2018

Polonia Bydgoszcz – MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 34:55
Iveston PSŻ Poznań – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 43:47
KSM Krosno – OK Kolejarz Opole 54:36

11.

RUNDA

28.07.2018

Stainer Unia Kolejarz Rawicz – Stal Rzeszów 42:47

29.07.2018

Iveston PSŻ Poznań – Polonia Bydgoszcz 54:36
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – OK Kolejarz Opole 51:39

12.

RUNDA

12.08.2018

Polonia Bydgoszcz - Stainer Unia Kolejarz Rawicz (walkower) 40:0
KSM Krosno - MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 39:51
Stal Rzeszów – Iveston PSŻ Poznań 59:31

13.

RUNDA

19.08.2018

Polonia Bydgoszcz – OK Kolejarz Opole 43:47
Iveston PSŻ Poznań - KSM Krosno 58:31
MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. – Stal Rzeszów 37:53

14.

RUNDA

05.08.2018

Stal Rzeszów – Polonia Bydgoszcz 58:32

26.08.2018

OK Kolejarz Opole – Iveston PSŻ Poznań 47:43
KSM Krosno – Stainer Unia Kolejarz Rawicz 37:53

RUNDA FINAŁOWA

1.

RUNDA

02.09.2018

03.09.2018

OK Kolejarz Opole - Stal Rzeszów 41:49

Stainer Unia Kolejarz Rawicz - MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 47:43

2.

RUNDA

09.09.2018

MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. - Stainer Unia Kolejarz Rawicz 49:41

Stal Rzeszów - OK Kolejarz Opole 54:36

3.

RUNDA

16.09.2018

MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp - Stal Rzeszów 44:46

4.

RUNDA

23.09.2018

Stal Rzeszów - MDM Komputery TŻ Ostrovia Ostrów Wlkp. 45:45

 

REKLAMAzakręceni w lewo

GALERIE ZDJĘĆ

REKLAMAeWinner Banner BOX

MATERIAŁY WIDEO

Aktualna Tabela
M Drużyna M PKT B +/-
1 OK Bedmet Kolejarz Opole 12 27 5 +187
2 Metalika Recycling Kolejarz Rawicz 12 23 5 +49
3 Trans MF Landshut Devils 12 19 5 +119
4 Optibet Lokomotiv Daugavpils 12 13 3 +29
5 7R Stolaro Stal Rzeszów 12 13 1 -19
6 specHouse PSŻ Poznań 12 10 2 -77
7 MSC Wolfe Wittstock 12 0 0 -288

 

 

REKLAMAfigurki retro Kin

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl