Wanda

Coraz gorsza sytuacja Masarny. Polak rezygnuje z jazdy w tym klubie

Przemysław Pawlicki

Przemysław Pawlicki (fot. Jarosław Pabijan)

Masarna Avesta zmaga się z coraz większymi problemami. Tai Woffinden zdecydował się zrezygnować z jazdy w tym klubie jakiś czas temu, a teraz jego śladami poszedł reprezentant Polski - Przemysław Pawlicki.

Masarna na ten sezon podpisała kontrakty m.in. z Tai'em Woffindenem, Antonio Lindbaeckiem czy Przemysławem Pawlickim i Linusem Sundstroemem. Niestety, klub zaczął zmagać się z problemami finansowymi i najpierw z jazdy wśród Czarownic zrezygnował Brytyjczyk, a teraz taką samą decyzję podjął Przemysław Pawlicki. Wciąż kontrakt posiadają za to np. Adrian Cyfer czy Artur Czaja.

Leszczynianin na łamach swoich social media przekazał. - Ze względu na trudną sytuację, która spotkała moją szwedzką drużynę Masarna podjąłem decyzję o zakończeniu współpracy w tym sezonie. Bardzo dziękuje tamtejszym kibicom, Prezesom, Sponsorom oraz całej drużynie za wszystkie sportowe emocje. To były bardzo pozytywne dla mnie 2 lata w tym klubie! Mam nadzieję, że w przyszłości będzie mi jeszcze dane reprezentować klub z Avesty w Elitserien. Tusen tack!

źródło: social media Przemo Pawlicki #59

Strona główna / Felietony / Coraz gorsza sytuacja Masarny. Polak rezygnuje z jazdy w tym klubie
Coraz gorsza sytuacja Masarny. Polak rezygnuje z jazdy w tym klubie

1Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  • Łukasz UT 1 6 miesięcy temu

    Tylko Polska utrzymuje ten sport wcześniej czy później to padnie.

Artykuł załadowany: 0.2647 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl