REKLAMAWanda bilety
REKLAMAPamiątki kibica

Finał PGE Ekstraligi zależny od sobotnich turniejów

Rafał Karczmarz

Rafał Karczmarz (fot. Patryk Kowalski)

W najnowszym komunikacie Speedway Ekstraliga poinformowała o zastrzeżeniu przez kluby z Leszna i Gorzowa pierwszego spotkania finałowego PGE Ekstraligi.

Jeden z dwóch najważniejszych meczów w polskiej lidze zostanie przełożony na czwartek, jeżeli w terminie nie odbędzie się sobotni finał IMEJ w Stralsund lub 4. runda Tauron SEC w Chorzowie. Pełną treść komunikatu podajemy poniżej (pisownia oryginalna): 

1. Zastrzeżenie dot. meczów 17 rundy DMP: 
a. Jeżeli zawody: European U21 Individual Speedway Championship - Final - Stralsund nie zostaną rozegrane w terminie kalendarzowym, którym jest 15 września 2018 r. i zostaną przełożone na dzień 16 września 2018 r., odwołany będzie mecz CASH BROKER Gorzów - FOGO UNIA Leszno (Dominik KUBERA - art 729 ust 3)
b. Jeżeli zawody:  European Individual Speedway Championship - 4 Final - Chorzów nie zostaną rozegrane w terminie kalendarzowym, którym jest 15 września 2018 r. i zostaną przełożone na dzień 16 września 2018 r., odwołany będzie mecz CASH BROKER Gorzów (Rafał KARCZMARZ - art. 729 ust 3) - FOGO UNIA Leszno (Emil SAYFUTDINOV, Jarosław HAMPEL - art 729 ust 2)
2. W przypadku odwołania meczu o którym mowa w pkt 1, ustala się nową datę zawodów na dzień 21.09.2018 


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3533 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl