Wanda

Pawlicki robi wszystko, aby utrzymać się w Grand Prix

SGP / DPŚ / SoN

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ8 sierpnia 2018, 20:22 komentarzy 1
Przemysław Pawlicki

Przemysław Pawlicki (fot. Patryk Kowalski)

Jak na razie przygoda Przemysława Pawlickiego z cyklem Grand Prix nie należy do udanych. Ledwie 24 punkty w pięciu rundach sprawiają, że Polak sklasyfikowany jest na dalekiej pozycji.

Niżej w klasyfikacji generalnej ze stałych uczestników cyklu Grand Prix są tylko Craig Cook oraz Martin Vaculik, z tym, że Słowak nie startował w dwóch turniejach. Do ósmej pozycji zajmowanej przez Patryka Dudka, zawodnik m.in. MRGARDEN GKM Grudziądz traci obecnie dwadzieścia dwa punkty. Dopiero ostatni turniej poszedł po myśli starszego z braci Pawlickich. - Robię wszystko, co się da, bo chcę pozostać w Grand Prix na kolejny rok. Wiem, że już nie jest możliwe wejście do pierwszej trójki. Mam jednak nadal szansę na utrzymanie w Grand Prix i o to walczymy - mówi Polak na łamach speedwaygp.com.

W Cardiff, Pawlicki wywalczył dziesięć punktów, choć nie udało mu się odnieść indywidualnego zwycięstwa. Był to jednak przełomowy moment w sezonie i wierzy, że w sobotę w Malilli będzie równie skutecznie. Ważne mogą być turnieje w Polsce, choć o utrzymanie w cyklu będzie piekielnie ciężko. - Poprawiamy się. Cardiff nie było doskonałe, ale poszliśmy w górę i to dobra sprawa. Jesteśmy szczęśliwi, bo to o 10 punktów więcej w moim łącznym dorobku. Zmieniliśmy kilka rzeczy, ale nie wiem dlaczego było lepiej. Mam nadzieję, że w kolejnej Grand Prix będzie jeszcze lepiej - wierzy Pawlicki.

Strona główna / Felietony / Pawlicki robi wszystko, aby utrzymać się w Grand Prix
Pawlicki robi wszystko, aby utrzymać się w Grand Prix

1Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  • ARTUR FZG 1 6 miesięcy temu

    Niewielkie wręcz symboliczne szanse na utrzymanie się w SGP,mimo wszystko życzę powodzenia

Artykuł załadowany: 0.2462 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl