REKLAMAPamiątki kibica
Wanda

Rozstrzygnięto przetarg na prace remontowe na stadionie w Bydgoszczy

Stadion w Bydgoszczy

Stadion w Bydgoszczy (fot. Łukasz Wilk)

W czwartek miasto Bydgoszcz rozstrzygnęło przetarg na rozbiórkę trybuny na przeciwległej prostej stadionu Polonii. Prace mają ruszyć 8 października, czyli dzień po turnieju Asy dla Tomasza Golloba.

Ogłoszenie wyników przetargu nastąpiło w czwartek wieczorem. Najkorzystniejszą ofertę przedstawiła firma Bogmar z Ostromecka, która wyceniła zadanie na niespełna 800 tysięcy złotych. Bydgoski ratusz pierwotnie przeznaczył na nie 700 tysięcy, ale zdecydował się na dołożenie brakującej kwoty.

Robotnicy wejdą na stadion w poniedziałek 8 października, czyli dzień po charytatywnym turnieju Asy dla Tomasza Golloba. W ramach prac wyburzona zostanie trybuna sektoru B, czyli ta na przeciwległej prostej, oraz budynki należące do parku maszyn. Wykonawca będzie również zobowiązany do usunięcia ewentualnych kolizji z infrastrukturą podziemną oraz do przygotowania gruntu pod nową konstrukcję. Przetarg na odbudowę sektora B ma zostać ogłoszony jeszcze we wrześniu, ale te prace odbędą się dopiero na początku przyszłego roku.

Źródło: metropoliabydgoska.pl


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.3315 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl