Facundo Albin mistrzem Argentyny

Facundo Albin dopiął swego! Po wielu latach starań, w końcu zdobył tytuł Indywidualnego Mistrza Argentyny. Zawodnik, który związany jest kontraktem warszawskim z RKS Kolejarzem Rawicz wygrał w ostatniej rundzie na torze w Carlos Casares i przypieczętował złoto.

Tegoroczna organizacja mistrzostw Argentyny pozostawia sporo do życzenia. Organizatorzy od początku zmagali się z problemami, najpierw trzeba było kilkukrotnie przełożyć inauguracyjny turniej, następnie wyszło na jaw, że brakuje pieniędzy. Z dziewięciu planowanych rund, rozegrano sześć. W trzech z nich pojawił się Paweł Miesiąc, który skorzystał z zaproszenia, bowiem przebywał w tym okresie na wakacjach w tym kraju.

Srebrny medal wywalczył Fernando Garcia, z kolei podium uzupełnił Julio Romano. Przypomnijmy, że dwie ostatnie edycje Indywidualnych Mistrzostw Argentyny kończyły się triumfami Polaków - Jakuba Jamroga (2016) oraz Dawida Stachyry (2017).

źródło: własne


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8308 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl