Middleditch spodziewa się bardzo dobrej atmosfery

Kacper Woryna

Kacper Woryna (fot. Arkadiusz Siwek)

Neil Middleditch jest pewien, iż w nadchodzącym sezonie Piratom w parku maszyn będzie towarzyszyć dobra atmosfera.

Czterech zawodników z obecnego składu, tzn. Brady Kurtz, Josh Grajczonek, Chris Holder oraz James Shanes, jeździło już wcześniej w Poole Pirates. Dołączyli do nich Polacy – Kacper Woryna oraz Mateusz Szczepaniak, a także Szwed Linus Sundstrom. Każdy z nich doskonale włada językiem angielskim.

Middleditch powiedział w wywiadzie dla Daily Echo – Uważam, że mamy duży potencjał na świetną atmosferę. Nie chcę, aby zawodnicy łączyli się w swoje własne grupy, jednakże fakt że posiadamy australijskie i polskie połączenia jest pozytywnym aspektem. Wszyscy zawodnicy są w podobnym wieku. Są bystrzy, mają dobry sprzęt, każdy z nich jest bardzo profesjonalny i każdy z nich chce odnosić sukcesy. Moim zdaniem to dobrze.

Dla Shanesa, jedynego Brytyjczyka w zespole, będzie to świetny czas. W tym roku będzie mu trochę trudniej, ale poprawił się on względem końcówki zeszłego sezonu. Ma on teraz w swoim zapleczu dobry sprzęt i miejmy nadzieję, że zrobi krok naprzód. Nie będzie łatwo, ale przy pozostałej szóstce zawodników, jakich mamy, może on sobie pozwolić na to, by nie zdobywać siedmiu czy ośmiu punktów w każdym spotkaniu.

Źródło: Daily Echo


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7054 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl