REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Świętowanie Zenona Plecha w formie czwórmeczu. Stal ogłosiła skład!

Krzysztof Kasprzak

Krzysztof Kasprzak (fot. Wojta Zavřel)

Nie jest tajemnicą, że bliskie sercu w całej karierze Zenona Plecha były cztery zespoły i to właśnie one zagoszczą na turnieju z okazji 65-lecia Jubilata. Jak sama nazwa turnieju wskazuje – Zenon Plech Zaprasza – nic innego tylko zaprosić do udziału drużyny tak blisko związane z karierą jednego z najwybitniejszych zawodników sportu żużlowego.

Pora na przedstawienie składu drużyn, które to rywalizować będą 24 marca na torze w Gdańsku.
Zacznijmy od… Stali Gorzów! Macierzysty klub to odzwierciedlenie początków kariery Zenona Plecha, to w barwach tego klubu sięgał po swoje pierwsze trofea i jak sam mówi – nie ma Zenona bez Stali Gorzów.

- W Gorzowie zaczęła się moja cała przygoda z żużlem. To tam uczęszczałem do ogólniaka, gdzie razem z kumplami zdecydowaliśmy się pójść na mecz, a po komunikacie o naborze spróbować swoich sił jako żużlowiec. I wtedy wszystko ruszyło. Dlatego nie wyobrażam sobie, żeby na moim turnieju nie było klubu, który był moim pierwszym, w którym zacząłem odnosić pierwsze sukcesy, w którym tyle mnie nauczono i w którym mam tylu przyjaciół. Stal Gorzów to był mój pierwszy klub i dziękuję, że zawodnicy tego klubu przyjęli moje zaproszenie i wystąpią w moim turnieju – zaznacza pięciokrotny mistrz Polski.

W drużynie Stali Gorzów wystąpią: Szymon Woźniak, Linus Sundstroem, Bartosz Zmarzlik oraz Krzysztof Kasprzak. Tacy zawodnicy muszą zapewnić emocje, dlatego organizatorzy na stadionie spodziewają się około pięciotysięcznej frekwencji, tym bardziej, że kolejne nazwiska tylko potwierdzą atrakcyjność turnieju Zenona Plecha.

Zenon Plech Zaprasza 24 marca w Gdańsku. Start godzina 14:30!

źródło: inf. prasowa


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2984 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl