REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Ryszard Czarnecki objął patronat nad SUPER MECZEM

Marcin Nowak

Marcin Nowak (fot. Roman Biliński)

25 marca na torze przy ulicy Wrzesińskiej w Gnieźnie odbędzie się SUPER MECZ. Wielkie widowiska mają to do siebie, że spotkanie zwycięskich drużyn z roku 2017, Car Gwarant Startu Gniezno i Fogo Unii Leszno, oparte są o znaczące osobowości. Tym razem nie tylko na torze zagoszczą wielkie nazwiska związane ze sportem żużlowym, ale i na trybunie zasiądą zacne osobowości na stałe z nim związane.

Jest nam niezmiernie miło oznajmić, że patronat honorowy nad wydarzeniem SUPER MECZ, objął Pan Ryszard Czarnecki poseł do  Parlamentu Europejskiego z Wielkopolski.

W świecie sportu Ryszard Czarnecki znany jest jako wieloletni działacz żużlowy, a dzisiaj przyjaciel polskiego speedway’a wspierający szereg imprez żużlowych i na Ziemi Wielkopolskiej i całej Polsce.

Ryszard Czarnecki to patron honorowy, wielu zawodów międzynarodowych w tym mistrzostw świata i Europy juniorów, Europe seniorów i meczów polskiej reprezentacji narodowej oraz imprez krajowych. Dlatego też trudno sobie wyobrazić, aby zabrakło go również podczas tak atrakcyjnego widowiska jakim jest SUPER MECZ w Gnieźnie, jego regionie.

Patron zawodów Ryszard Czarnecki powiedział. - Jest dla mnie zaszczytem, że mogę objąć swoim patronatem prestiżowy mecz będący praktycznie początkiem sezonu żużlowego w naszym kraju. Jest to dla mnie tym większy honor , ze ekstraligę i drugą ligę w sezonie 2017 wygrały kluby z Wielkopolski. Życzę Państwu wiele emocji, a zawodnikom zaciętej rywalizacji, ale też bezpiecznej jazdy.

SUPER MECZ: Car Gwarant Start Gniezno – Fogo Unia Leszno
Niedziela, 25 marca, godzina 17.00

Bilety dostępne na speedwayevents.kupbilet.pl oraz w sekretariacie GTM Start Gniezno i sklepie odzieżowym MANEKIN (Gniezno, ul. Dąbrówki) oraz Restauracja Popularna – Kłecko.

 

Źródło: startgniezno.com


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9736 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl