Unia do Gorican, Włókniarz czeka

SGP Arena (Częstochowa)

SGP Arena (Częstochowa) (fot. Patryk Kowalski)

W wielu rejonach Europy pogoda pozwala już na pierwsze treningi, z kolei w Polsce jeszcze kilka dni w niektórych miastach muszą uzbroić się w cierpliwość. Czekać nie chce Grupa Azoty Unia Tarnów, która wyjeżdża do chorwackiego Gorican. W Częstochowie wyjechać mają na dniach.

Tarnowscy żużlowcy początkowo trenować mieli w Gorican już na początku marca, lecz uniemożliwiła im to pogoda. Teraz warunki na obiekcie należącym do rodziny Pavlic poprawiły się na tyle, że chorwacki kierunek obierze zapewne znaczna ilość zawodników. Niektórzy, jak np. Mads Hansen czy Anders Thomsen trenowała w weekend w niemieckim Cloppenburgu. Za naszą zachodnią granicę wybiera się także Mikkel Michelsen, z kolei inny Duńczyk - Patrick Hougaard spotka się w Chorwacji ze swoimi dawnym klubem z Tarnowa.

Kilku zawodników trenować miało także we włoskim Lonigo oraz Badia Calavena, lecz także i im w jazdach przeszkodziła pogoda. Na poprawę warunków czekają w Częstochowie, gdzie tor wygląda coraz lepiej i jeszcze w tym tygodniu powinien odbyć się tam pierwszy trening. Jeśli ufać medialnym doniesieniom, że nikt nie zostanie wpuszczony na MotoArenę oraz na fakt, że napięty grafik jest w Ostrowie Wielkopolskim, gdzie trenować mają Szwedzi, SGP Arena Częstochowa może być kolejnym obiektem, gdzie zanotujemy mocny najazd zawodników.

źródło: własne


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.7957 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl