REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Prezentacja Polonii 16 marca

Tomasz Gapiński

Tomasz Gapiński (fot. Mariusz Sądy)

W piątek 16 marca o godzinie 18:30 w auli Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej odbędzie się prezentacja zespołu Polonii Piła na sezon 2018. Tradycyjnie już będzie to okazja, żeby spotkać całą kadrę zespołu. Na wydarzenie będą obowiązywały wejściówki, które będzie można odebrać od 12 marca w siedzibie klubu. Tym razem ceną za wejście na prezentację będzie przekazanie artykułów papierniczych, które później zostaną przekazane dzieciom z pilskiego szpitala.

Przedsezonowa prezentacja jak zwykle odbędzie się w Auditorium Maximum Państwowej Wyższej Szkoły Zawodowej. Początek zaplanowano na godzinę 18:30 w piątek 16 marca. Na prezentację, obowiązują bezpłatne wejściówki, które będzie można odebrać od poniedziałku w biurze klubu przy ulicy Bydgoskiej. Wejściówki na prezentację będą darmowe, ale wydawane będą w zamian za przyniesione artykuły papiernicze (kredki, pisaki, bloki rysunkowe, kolorowanki, książeczki itp.), które później przekażemy dzieciom na oddziale szpitalnym. W ten sposób chcemy choć trochę poprawić humor dzieciom, które chore przebywają poza domem.

Działacze klubu podczas prezentacji planują też niespodzianki. Na ten moment nie chcemy zdradzać szczegółów, ale kibice powinni przyjąć je, bo będzie ich kilka, z dużym zadowoleniem.

Prezentacja będzie pierwszą okazją aby zobaczyć w pilskich barwach nowych zawodników Polonii - Rafała Okoniewskiego, Thomasa Jonassona, Pontusa Aspgrena, Thomasa Jorgensena i Patryka Fajfera.

Po wejściówki na prezentację władze klubu zapraszają od poniedziałku i w każdy kolejny dzień od godziny 9:00 do 16:00. Liczba miejsc ograniczona!

 

Źródło: victoriapila.com


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9461 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl