REKLAMAeWinner Banner

TŻ Ostrovia przegrała z deszczem. Odwołane treningi i sparing!

Stadion Miejski (Ostrów Wlkp.)

Stadion Miejski (Ostrów Wlkp.) (fot. Barbara Żurek)

Mimo ogromu pracy jaki włożyli w przygotowanie ostrowskiego owalu ludzie związani z klubem MDM Komputery TŻ Ostrovia, żużla nie będzie. Niestety, drugoligowy klub przegrał z pogodą i odwołał wszystkie treningi i sparingi zaplanowane na najbliższe dni.

Pierwszy trening w Ostrowie Wielkopolskim miał się odbyć 10 marca (sobota), kiedy to na Stadionie Miejskim gościć miała reprezentacja Danii. Zły stan toru i mało optymistyczne prognozy pogody spowodowały odwołanie treningów, a kolejny nowy termin wyznaczono na 13 marca (wtorek). Niestety, opady deszczu w nocy z poniedziałku na wtorek uniemożliwiły zawodnikom wyjazd na tor po raz kolejny.

Przeniesiono trening na środę, lecz kolejny opad znów przeszkodził wszystkim. Klub poinformował tym samym, że odwołuje swoje treningi, próbne jazdy reprezentacji Szwecji, a także niedzielny sparing z Get Well Toruń.

źródło: facebook.com/tzostrovia


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.6568 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl