REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Jastrzębie z Hackney trzecią drużyną jubileuszu Plecha

Antonio Lindbaeck

Antonio Lindbaeck (fot. Arkadiusz Siwek)

Pora na trzecią drużynę trudniej Zenon Plech Zaprasza, który miejsce będzie miał 24 marca w Gdańsku. Zenon Plech w Anglii reprezentował barwy dwóch klubów Sheffield Tigers i Hackney Hawks. Skład „Tygrysów” już poznaliśmy, pora na „Jastrzębie”.

– Jazda w Anglii to było marzenie każdego zawodnika w tamtych czasach. To była najlepsza liga na świecie, a obecność tam pozwalała na rywalizację z najlepszymi, zdobycie umiejętności i techniki – wspomina Zenon Plech.

– To właśnie za pomocą promotora Lena Silvera, udało się zorganizować angaż do klubu Hackney Hawks, mojego pierwszego klubu w lidze brytyjskiej, w barwach którego przejeździłem najwięcej sezonów. Mam ogromny sentyment do tego klubu, działaczy, kolegów z toru i kibiców. Kilka lat temu jeden z kibiców zorganizował zlot wszystkich zawodników tego klubu, a kibice o Nas cały czas pamiętali. Dlatego trzecią drużynę nazwaliśmy na cześć londyńskich Jastrzębi, które reprezentowałem w latach 1975-1976 oraz 1979-1981 – dodaje.

W reprezentacji Hackney Hawks zobaczymy: Antonio Lindbaecka, Krzysztofa Buczkowskiego, Krystiana Pieszczka oraz Patricka Hougaarda.

źródło: inf. prasowa


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9911 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl