OK Kolejarz Opole otrzymał dużą dotację od miasta

2. Liga

Składy

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ15 marca 2018, 09:57 komentarzy 2

Władze miasta Opole podzieliły pieniądze na sport w regionie. OK Kolejarz Opole otrzyma dotację finansową w wysokości 400 tysięcy złotych.

Jak poinformowano na stronie zuzelopole.pl, 270 tysięcy złotych pochodzi z dotacji wieloletniej na sezon 2018, a pozostałe 130 tysięcy złotych to wsparcie z puli dotacji na rok 2018. Łączna suma dotacji wynosi 400 tysięcy złotych.

Opole w sezonie 2018 reprezentować będą Hubert Łęgowik, Sebastian Ułamek, Adrian Gomólski, Oskar Polis, zawodnicy zagraniczni - Denis Gizatullin, Richard Lawson i Kevin Woelbert oraz juniorzy - Jarosław Krzywosz i Kamil Kamiński. Opole swój sezon w 2. Lidze Żużlowej zainauguruje 8 kwietnia meczem wyjazdowym w Poznaniu.

Źródło: zuzelopole.pl


2Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  • ARTUR FZG 2 ponad rok temu

    Stal na papierze jest a jak to będzie?Hmmm,zobaczymy

  • GregTarnów 1 ponad rok temuocena: 100% 

    Fajnie jakby Kolejarz przeskoczył Stal Nawrockiego.Ostatnio wydaje mi się że w Rzeszowie za bardzo się puszą tym że nikt nie da im rady.Czekam tylko z niecierpliwością na pierwsze potknięcie.

Artykuł załadowany: 0.5573 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl