Pierwsza kolejka ligowa 6.04 - 8.04

1 kolejka polskich lig żużlowych. Swoje typy podajemy w formie komentarza. Pamiętajcie, typowanie zamykamy w sobotę wraz ze startem pierwszego meczu. 
Szczegóły punktacji oraz nagrody są opisane po prawej stronie monitora. 


07-08.04.2018
 Grupa Azoty Unia Tarnów   47:43 Falubaz Zielona Góra 
 Betard Sparta Wrocław 45:45 Fogo Unia Leszno
MRGARDEN GKM Grudziądz    45:45 forBET Włókniarz Częstochowa
Cash Broker Stal Gorzów 54:35 Get Well Toruń
Speed Car Motor Lublin 45:45 Orzeł Łódź
ROW Rybnik 57:33 Euro Finannce Polonia Piła
Zdunek Wybrzeże Gdańsk 64:26 Arge Speedway Wanda Kraków
Car Gwarant Start Gniezno 57:33 Lokomotiv Daugavpils
Stainer Unia Kolejarz Rawicz 51:39 KSM Krosno
PSŻ Poznań 43:47 OK Kolejarz Opole

 

 

Udanej zabawy !


40Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych użytkowników posiadających status VIP
Jeżeli nie masz konta na serwisie, możesz je założyć. Zarejestrowanie się jest bezpłatne i zajmie Ci tylko 30 sekund Zaloguj

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  • Szlaką po oczach 40 ponad rok temu

    dzisiaj

  • ARTUR FZG 39 ponad rok temu

    Kiedy będą wyniki pierwszej rundy?

  • admin 38 ponad rok temuocena: 100% 

    Pewnie ze mozesz, wieczorem bedzie rozklad jazdy nastepnej kolejki :)

  • ZaporaHD 37 ponad rok temuocena: 100% 

    Zapomniałem o tej zakładce :(
    Mogę wytypować dzisiaj?;)))))

  • emii 36 ponad rok temuocena: 100% 

    Nie wiem czy jeszcze mogę podać typy, bo dziś zapomniałam. Podaję z pominięciem dzisiejszych meczy.
    Grupa AzotyTarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 44-46
    MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 48:42
    Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 53:37
    Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 49:41
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 58:32
    Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 50:40
    PSŻ Poznań - OK Kolejarz Opole 51:39

  • Maveral 35 ponad rok temuocena: 100% 

    Grupa AzotyTarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 42:48
    Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 48:42
    MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 52:38
    Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 52:38
    Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 50:40
    ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 53:37
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 55:35
    Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 49:41
    Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno 50:40
    PSŻ Poznań - OK Kolejarz Opole 42:48

  • gwiazdapolarna 34 ponad rok temuocena: 100% 

    Grupa AzotyTarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 50:40
    Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 52:38
    MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 53:37
    Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 48:42
    Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 46:44
    ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 52:38
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 50:40
    Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 47:43
    Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno 49:41
    PSŻ Poznań - OK Kolejarz Opole 50:40

  • ARTUR FZG 33 ponad rok temu

    ZsMartiego

  • MAŁA 32 ponad rok temuocena: 100% 

    chciałabym zmienić typ meczu Rawicz-Krosno 51-39

  • admin 31 ponad rok temuocena: 100% 

    mecz w Bydgoszczy przełożony na 3.06

  • admin 30 ponad rok temuocena: 100% 

    w czyim typie ta zmiana ?

  • admin 29 ponad rok temu

    mecz w Bydgoszczy przełozony na 3.06

  • ARTUR FZG 28 ponad rok temu

    Bydgoszcz - Rzeszów 39:51

  • ARTUR FZG 27 ponad rok temu

    Z upoważnienia zsmartiego podaję korektę do meczu w Lublinie:
    Speed Car Motor - Orzeł 59:31

  • ARTUR FZG 26 ponad rok temu

    Popraw wynik meczu w Lublinie:D

  • MikoULaj 25 ponad rok temuocena: 100% 

    Bydzia - Rzesza 38:52

  • MikoULaj 24 ponad rok temuocena: 100% 

    Grupa AzotyTarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 46:44
    Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 43:47
    MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 48:42
    Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 53:37
    Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 49:41
    ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 53:37
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 58:32
    Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 50:40
    Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno 52:38
    PSŻ Poznań - OK Kolejarz Opole 51:39

  • ARTUR FZG 23 ponad rok temuocena: 100% 

    Tarnów - Zielona Góra 47:43
    Wrocław - Leszno 46:44
    Grudziądz - Częstochowa 51:39
    Gorzów - Toruń 53:37
    Lublin - Łódz 49:41
    Rybnik - Piła 56:34
    Gdańsk - Kraków 61:29
    Gniezno - Daugavpils 42:48
    Rawicz - Krosno 48:42
    Poznań - Opole 41:49

  • *47* 22 ponad rok temuocena: 100% 

    Miałeś wpisać 35 !!! :))

  • Masior 21 ponad rok temuocena: 100% 

    Grupa AzotyTarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 49-41
    Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 46-44
    MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 50-40
    Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 55-35
    Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 47-43
    ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 58-32
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 63-27
    Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 43-47
    Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno 47-43
    PSŻ Poznań - OK Kolejarz Opole 44-46

  • Cysio 20 ponad rok temuocena: 100% 

    Tarnów -Zielona Góra 43-47
    Wrocław-Leszno 43-47
    Grudziądz- Częstochowa 49-41
    Gorzów- Toruń 47-43
    Lublin-Łódź 47-43
    Rybnik-Piła 55-35
    Gdańsk-Kraków 56-34
    Gniezno-Loko 51-39
    Bydgoszcz-Rzeszów 37-53
    PSŻ Poznań-OK Kolejarz Opole 53:37

  • zsmarti. 19 ponad rok temuocena: 100% 

    1.Tarnów-Falubaz 48-42
    2.Wrocław-Leszno 48-42
    3.GKM-Częstochowa 49-41
    4.Gorzów-Toruń-54-36
    5.Lublin-Łódź 59-41
    6.Row-Piła 55-35
    7.Gdańsk-Kraków 60-30
    8.Gniezno-Lokomotiv 48-42
    9.Bydgoszcz-Rzeszów 36-54
    10.Rawicz-Krosno 55-35
    11.Poznań-Opole 48-42

  • anonime 18 ponad rok temuocena: 100% 

    Grupa AzotyTarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 43:47
    Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 48:42
    MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 44:46
    Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 50:40
    Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 49:41
    ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 56:34
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 63:27
    Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 42:48
    Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno 51:39
    PSŻ Poznań - OK Kolejarz Opole 49:41

  • bart82gkm 17 ponad rok temuocena: 100% 

    Grupa AzotyTarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 48:42
    Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 46:44
    MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 48:42
    Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 50:40
    Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 51:39
    ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 55:35
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 60:30
    Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 46:44
    Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno 51:39
    PSŻ Poznań - OK Kolejarz Opole 51:39

  • krystianus7 16 ponad rok temuocena: 100% 

    Grupa Azoty Tarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 43:47
    Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 44:46
    MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 48:42
    Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 52:38
    Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 47:43
    ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 52:38
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 54:36
    Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 44:46
    Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno 46:44
    PSŻ Poznań - OK Kolejarz Opole 47:43

  • mick78 15 ponad rok temuocena: 100% 

    Grupa AzotyTarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 50:40
    Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 46:44
    MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 48:42
    Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 54:36
    Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 50:40
    ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 50:40
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 57:33
    Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 49:41
    Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno 43:47
    PSŻ Poznań - OK Kolejarz Opole 48:42

  • *47* 14 ponad rok temuocena: 100% 

    Tarnów-Falubaz 49-41
    Wrocław-Leszno 48-42
    GKM-Częstochowa 49-41
    Gorzów-Toruń-55-35
    Lublin-Łódź 50-40
    Row-Piła 53-37
    Gdańsk-Kraków 60-30
    Gniezno-Lokomotiv 45-45
    Bydgoszcz-Rzeszów 38-52
    Rawicz-Krosno 49-41
    Poznań-Opole 48-42

  • WALDI-73 13 ponad rok temuocena: 100% 

    Tarnów 46-44 Falubaz
    Wrocław 44;46 Leszno
    Grudziądz 45;45 Częstochowa
    Gorzów 50;40 Toruń
    Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 45-45
    ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 50-40
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 50-40
    Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 46-44
    Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów 49-41
    Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno 35-55
    PSŻ Poznań - OK Kolejarz Opole 48-42

  • Motoru Fan 12 ponad rok temuocena: 100% 

    Grupa AzotyTarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 44-46
    Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 48:42
    MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 49-41
    Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 47-43
    Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 49-41
    ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 50-40
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 52-38
    Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 46-44
    Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów 38-52
    Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno 44-46
    PSŻ Poznań - OK Kolejarz Opole 46:44

  • brindel 11 ponad rok temuocena: 100% 

    06.04.2018 - piątek
    Grupa AzotyTarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 47:43
    07 - 08.04.2018
    Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 47:43
    MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 49:41
    Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 52:38
    Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 44:46
    ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 54:36
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 61:29
    Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 48:42
    Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów 35:55
    Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno 46:44
    PSŻ Poznań - OK Kolejarz Opole 46:44

  • Jakub81 10 ponad rok temuocena: 100% 

    Grupa AzotyTarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 48-42
    Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 46-44
    MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 55-435
    Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 49-41
    Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 47-43
    ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 50-40
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 51-39
    Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 48-42
    Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów 40-50
    Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno 40-50
    PSŻ Poznań - OK Kolejarz Opole 48-42

  • fanatyczka93 9 ponad rok temuocena: 100% 

    Tarnów 50-40 Falubaz
    Wrocław 45;45 Leszno
    Grudziądz 50;40 Częstochowa
    Gorzów 51;49 Toruń
    Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 45-45
    ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 48-42
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 52-38
    Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 46-44
    Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów 34-56
    Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno 35-55
    PSŻ Poznań - OK Kolejarz Opole 48-42

  • Szlaką po oczach 8 ponad rok temuocena: 100% 

    Typy podaje, ale w klasyfikakcji generalnej nie biore udzialu.

    Tarnów-Falubaz 50-40
    Wrocław-Leszno 45-45
    GKM-Częstochowa 49-41
    Gorzów-Toruń 52-38
    Lublin-Łódź 49-41
    Row-Piła 53-37
    Gdańsk-Kraków 56-34
    Gniezno-Lokomotiv 46:44
    Bydgoszcz-Rzeszów 35:55
    Rawicz-Krosno 50-40
    Poznań-Opole 48-42

  • GregTarnów 7 ponad rok temuocena: 100% 

    Grupa AzotyTarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 49:41
    Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 47:43
    MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 55:35
    Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 51:39
    Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 44:46
    ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 60:30
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 61-29
    Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 42:48
    Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów 33:57
    Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno 52:38
    PSŻ Poznań - OK Kolejarz Opole 49-41

  • Kemot 6 ponad rok temuocena: 100% 

    Tarnów-Falubaz 47-43
    Wrocław-Leszno 50:40
    GKM-Częstochowa 55-35
    Gorzów-Toruń-50-40
    Lublin-Łódź 48-42
    Row-Piła 47-43
    Gdańsk-Kraków 59-31
    Gniezno-Lokomotiv 46:44
    Bydgoszcz-Rzeszów 30:60
    Rawicz-Krosno 49-41
    Poznań-Opole 48-42

  • Godden 5 ponad rok temuocena: 100% 


    Grupa AzotyTarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 42-48
    Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 52-38
    MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 53-37
    Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 49-41
    Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 47-43
    ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 58-32
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 61-29
    Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 46-44
    Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów 34-56
    Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno 50-40
    PSŻ Poznań - OK Kolejarz Opole 49-41

    Edytowany: ponad rok temu

  • avaterys32 4 ponad rok temuocena: 100% 

    Grupa Azoty Unia Tarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 44:46
    Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 43:47
    MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 45:45
    Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 48:42
    Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 52:38
    ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 55:35
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 60:30
    Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 43:47
    Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów 39:51
    Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno 49:41
    PSŻ Poznań - OK Kolejarz Opole 43:47

  • Łukasz UT 3 ponad rok temuocena: 100% 

    Tarnów-Falubaz 50-40
    Wrocław-Leszno 47-43
    GKM-Częstochowa 50-40
    Gorzów-Toruń-55-35
    Lublin-Łódź 44-46
    Row-Piła 51-39
    Gdańsk-Kraków 60-30
    Gniezno-Lokomotiv 44-46
    Bydgoszcz-Rzeszów 38-52
    Rawicz-Krosno 49-41
    Poznań-Opole 48-42

  • Speedway w sercu 2 ponad rok temuocena: 100% 

    Tarnów-Falubaz 47-43, Wrocław-Leszno 45-45, GKM-Częstochowa 49-41, Stal Gorzów-GetWell 52-38, Lublin - Łódź 46-44, ROW-Piła 50-40, Gdańsk-Kraków 54-36, Gniezno-Lokomotywa 43-47, Bydgoszcz-Rzeszów 30-60, Rawicz-Krosno 46-44, Poznań-Opole 52-38

  • MAŁA 1 ponad rok temuocena: 100% 

    Grupa AzotyTarnów - Ekantor.pl Falubaz Zielona Góra 49-41
    Betard Sparta Wrocław - Fogo Unia Leszno 47-43
    MRGARDEN GKM Grudziądz - forBET Włókniarz Częstochowa 50-40
    Cash Broker Stal Gorzów - Get Well Toruń 48-42
    Speed Car Motor Lublin - Orzeł Łódź 42-48
    ROW Rybnik - Euro Finannce Polonia Piła 59-31
    Zdunek Wybrzeże Gdańsk - Arge Speedway Wanda Kraków 52-38
    Car Gwarant Start Gniezno - Lokomotiv Daugavpils 44-46
    Polonia Bydgoszcz - Stal Rzeszów 34-56
    Stainer Unia Kolejarz Rawicz - KSM Krosno 51-39
    PSŻ Poznań - OK Kolejarz Opole 48-42

    Edytowany: ponad rok temu

Typer SGP/IMŚJ
Typer SGP/IMŚJ z nagrodami rzeczowymi

Zasady i punktacja

1. Typujemy obsadę półfinałów i finał oraz extra miejsce zawodnika z "dziką kartą".

2. Typować można przez cały tydzień w którym jest GP, począwszy od poniedziałku skończywszy na dniu i oficjalnej godzinie rozpoczęcia zawodów. Po tym czasie, wszelkie zmiany w propozycjach będą równoznaczne z unieważnieniem typów uczestnika zabawy.

3. Punktacja:
- za każdego trafionego zawodnika w półfinale 2 pkt. (bez względu na pozycje po rundzie zasadniczej)
- za każdego trafionego zawodnika w finale 2 pkt. plus extra 3 pkt. za wskazanie jego miejsca (kolejność nazwisk podana w typie finału jest równoznaczna z obstawianą kolejnością po biegu finałowym)
- za wskazanie prawidłowo miejsca w turnieju zawodnika z "dziką kartą" 5 pkt.
Reasumując podajemy 8 nazwisk zawodników w półfinale, 4 nazwiska zawodników w finale, zachowując przewidywaną kolejność po biegu finałowym oraz miejsce zawodnika z "dziką kartą".

4. Nagrody:
I miejsce - dwa bilety KAT. III na GP w Warszawie 
II miejsce - jeden bilet KAT.III na GP w Warszawie 
III miejsce - zestaw gadżetów z GP 

​​​​​W przypadku miejsc ex aequo na pozycjach I-II w klasyfikacji końcowej typera o wygranej decyduje:
ilość trafnie wytypowanych zwycięzców rundy GP, a następnie
ilość trafnie wytypowanych miejsc zawodników w finale, a następnie
ilość trafnie wytypowanych miejsc zawodników w półfinałach, a następnie
pozycja w typerze ligowym serwisu speedwaynews.pl.

Jeżeli w dalszym ciągu nie będzie można wskazać lepszego, serwis speedwaynews.pl zastrzega sobie prawo do podziału nagrody pomiędzy zwycięzcami.

Typer Ligowy

Typer ligowy z nagrodami rzeczowymi.

Zasady i punktacja

1. Typujemy wyniki wszystkich meczów polskich lig żużlowych.

2. W przypadku przełożenia meczu, a nowa, wyznaczona data wypada po następnej kolejce meczowej, typ jest anulowany, a jego powtórzenie nastąpi na kilka dni przed terminem rozegrania przełożonego spotkania.

3. Możliwość typowania oraz wszelkich modernizacji zamyka się jednocześnie wraz z godziną rozpoczęcia meczu. Wszelkie zmiany w swoim typach, po tym czasie, równoznaczne są z unieważnieniem tych typów.

4. Punktacja typera:
trafiony wynik meczu: 4 pkt.
- wskazanie poprawnie zwycięzcy meczu: 1 pkt
- niepoprawne wskazanie zwycięzcy meczu: -1 pkt
- brak typu: -1 pkt

przestrzelony typ o 2 pkt. (np. wynik meczu 50-40, podany typ 51-39): 2 pkt.
przestrzelony typ o 4 pkt. (np. wynik meczu 50-40, podany typ 52-38): 1 pkt.
przestrzelony typ o 5 pkt. lub więcej (np. wynik meczu 50-40, podany typ 53-37 ): 0 pkt.

5. W przypadku nietypowego wyniku meczu, ilość przyznanych punktów będzie równa widełkom odpowiadającym danej punktacji (np. wynik meczu 50-39, podany typ 50-40, ilość przyznanych punktów to: 2).

6. Punkty przyznawane będą tylko wtedy, gdy prawidłowo zostanie wskazany zwycięzca meczu.

7. JOKER - przyznany zostanie uczestnikowi zabawy, w przypadku wskazania i trafienia meczowego remisu. JOKERA można wykorzystać tylko jeden raz, wpisując "JOKER" przy typowaniu wyniku konkretnego meczu, a zdobyte punkty w tym typie liczone są podwójnie. Można mieć kilka JOKERÓW w sezonie.

8. Nagrody:
I miejsce: karnet na mecze rundy zasadniczej swojej drużyny 
II miejsce: podwójny bilet na wskazany mecz swojej drużyny (runda zasadnicza)
III miejsce: zestaw gadżetów żużlowych

W przypadku pojawienia się miejsc ex aequo na pozycjach 1-3, decyduje:
większa ilość trafionych wyników meczów, następnie
mniejsza ilość typów na sumę 0 punktów, następnie
pozycja w typerze SGP.

Jeżeli w dalszym ciągu nie będzie można wskazać lepszego, serwis speedwaynews.pl zastrzega sobie prawo do podziału nagrody pomiędzy zwycięzcami.

Ważne
Istnieje możliwość zamiany wygranej nagrody (bilet/karnet) na inną o tej samej równowartości. Wystarczy to zgłosić na adres mailowy kontakt@speedwaynews.pl w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia wyników. W razie jakichkolwiek pytań związanych z typerem prosimy o kontakt na adres mailowy gstarzec@speedwaynews.pl

Artykuł załadowany: 0.4504 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl