REKLAMAeWinner Banner

Australijczycy pierwszymi rywalami Polaków

Troy Batchelor

Troy Batchelor (fot. Roman Biliński)

W tym sezonie, Żużlową Reprezentacją Polski czekają cztery spotkania towarzyskie. Pierwszy z nich odbędzie się 1 maja na Stadionie MOSiR w Pile. Rywalami „biało – czerwonych” będzie reprezentacja Australii.

Mecz z podopiecznymi Marka Lemona, będzie trzecim spotkaniem pomiędzy tymi reprezentacjami w ostatnich czterech latach. Pierwsze z tych spotkań odbyło się 1 maja 2014 roku w Ostrowie Wielkopolskim. Podopieczni Marka Cieślaka okazali się zdecydowanie lepsi, pokonując Australijczyków 54:39. Najlepszymi zawodnikami tego spotkania byli Davey Watt (13+1) oraz Tomasz Gollob (11).

Drugi mecz został rozegrany 3 Maja 2017 w Krakowie. Polacy odnieśli kolejne zwycięstwo, tym razem w stosunku 49:41, a najlepszymi zawodnikami tego spotkania byli Przemysław Pawlicki (13+2), Bartosz Zmarzlik (13) oraz Jason Doyle (11+1).

Tegoroczne spotkania towarzyskie mają na celu przygotowanie zawodników Żużlowej Reprezentacji Polski do turnieju Speedway of Natons, który odbędzie się w dniach 8-9 czerwca 2018 we Wrocławiu. Informacje na temat sprzedaży biletów na to wydarzenie pojawią się w najbliższych dniach.

źródło: prasowe


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.737 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl