Holdera szybko nie zobaczymy? Frątczak ma warianty awaryjne

Chris Holder

Chris Holder (fot. Arkadiusz Siwek)

Głównym tematem ostatnich dni są nie tylko odwoływane treningi oraz sparingi, ale także spore problemy Chrisa Holdera. W Poole Pirates znaleźli za niego tymczasowe zastępstwo i wiele wskazuje na to, że to samo czeka Get Well Toruń!

Australijczyk ma bardzo duże problemy z wizą. Promotorzy Poole Pirates zdecydowali się znaleźć dla Chrisa Holdera zastępstwo w osobie Petera Kildemanda. Byłego Mistrza Świata na razie na torze brakuje i jeśli tak dalej będzie, to spory problem dla toruńskiego klubu, który będzie musiał zatem sięgnąć po Grzegorz Walaska, o którym mówiło się ostatnio, ale w kontekście wypożyczenia do Nice 1. Ligi Żużlowej.

Mówi się o problemach prywatnych zawodnika, a zdaniem portalu pomorska.pl chodzi o konflikt Holdera z byłą partnerką i prawami do opieki nad dzieckiem. W Toruniu nie chcą tego komentować, a menadżer drużyny wierzy, że jego zawodnik na dniach dołączy do zespołu. Żużlowca zabraknie w 1. rundzie Speedway Best Pairs, bowiem zastąpi go młodszy brat - Jack. -  Jestem spokojny o zespół, który jest sportowo w pełni zabezpieczony. Jack? Wszyscy wiedzą, jak wielkim sentymentem darzę tego chłopaka. Jestem gotowy w razie potrzeby dać mu szansę i jestem pewien, że sobie poradzi - mówi Frątczak na łamach pomorska.pl.

Nie jest wykluczone, że aneks finansowy do umowy warszawskiej zawrze Walasek, który ostatnio może nazwać się specjalistą ds. specjalnych i ratowania zespołów w trudnych momentach. - Od tego jestem, aby zabezpieczyć sportowo zespół. Mam już w głowie warianty awaryjne i jednym z nich jest Grzegorz. Rozmawiamy praktycznie codziennie, cały czas solidnie szykuje się do sezonu. Na pewno nie wypuścimy go, jeżeli będziemy go potrzebowali - dodał menadżer.

źródło: pomorska.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.3679 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl