REKLAMAeWinner Banner

Trening w Gnieźnie przy opadach śniegu

Nicolai Klindt

Nicolai Klindt (fot. Patryk Kowalski)

W trudnych warunkach pogodowych odbywał się czwartkowy trening na torze przy ulicy Wrzesińskiej. Zawodnicy, którzy kręcili próbne okrążenia na owalu w Gnieźnie zmagać musieli się nie tylko z niskimi temperaturami, ale także opadami śniegu.

To właśnie ze względu na opady atmosferyczne odbyła się wczoraj w Gnieźnie mniejsza niż zakładano ilość jazd spod taśmy maszyny startowej. Mimo to udało się przeprowadzić zajęcia w których wzięli udział gospodarze, żużlowcy Car Gwarant Start Gniezno. Tradycyjnie, nie zabrakło gości – wśród nich m.in. Tai Woffinden.

Na jazdę spod taśmy zdecydowali się Mirosław Jabłoński z Marcinem Nowakiem oraz Adrian Gała z Norbertem Krakowiakiem. Indywidualnie trenowali Szwedzi Oliver Berntzon oraz Kim Nilsson. Z dobrych warunków na torze w Gnieźnie skorzystali podobnie jak we wcześniejszych dniach żużlowcy z innych klubów. Wśród nich Tai Woffinden, Piotr Protasiewicz, Martin Smolinski i Nikolai Klindt oraz juniorzy Falubazu Zielona Góra – Sebastian Niedźwiedź, Alex Zgardziński i Mateusz Tonder. W parkingu obecni byli m.in. Tomasz Jędrzejak oraz Krzysztof Kasprzak, ale oni ostatecznie nie zdecydowali się na wyjazd w zimowych warunkach.

Źródło: startgniezno.com


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.8729 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl