REKLAMAeWinner Banner

Dwaj juniorzy oficjalnie wypożyczeni

Motocykle

Motocykle (fot. Agnieszka Ratowska)

O nowych młodzieżowców wzbogaciły się kadry Zdunek Wybrzeża Gdańsk oraz MDM Komputery TŻ Ostrovii Ostrów Wielkopolski. Główna Komisja Sportu Żużlowego oficjalnie zatwierdziła wypożyczenia.

Tym samym gdańskie Wybrzeże wzmacnia się wychowankiem i zarazem zawodnikiem SSSM Stal Toruń, które prowadzone jest na co dzień przez Jana i Karola Ząbików - Marcinem Turowskim. Z kolei Ekantor.pl Zielona Góra wsparł swoim juniorem MDM Komputery TŻ Ostrovię Ostrów, bowiem do drugoligowca trafił Nikodem Bartoch. Ostrowianie muszę jeszcze poczekać na zatwierdzenie do startów i oficjalne wypożyczenie Marcela Studzińskiego, który trafi do tego klubu ze Stali Gorzów.

źródło: pzm.pl


2Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  • dag 2 ponad rok temuocena: 100% 

    wynika :) tam jest myślnik przecież

  • nadwrażliwość_zębów 1 ponad rok temuocena: 100% 

    Kto jest tym juniorem w Gdańsku? Turowski? To nie wynika z treści. Przydałoby się choć raz przeczytać tekst przed opublikowaniem.

Artykuł załadowany: 0.988 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl