REKLAMAeWinner Banner

Worrall kontuzjowany! Steve: Nie ma pewności co do czasu powrotu

Daniel Belewy i Stevie Worrall - Belle Vue Aces

Daniel Belewy i Stevie Worrall - Belle Vue Aces (fot. Ian Charles)

Źle dla Steve'go Worralla zakończył się piątkowy mecz w ramach rozgrywek Championship Shield w Scunthorpe. Zawodnik tamtejszych „Skorpionów” upadł po ostrym ataku Jonasa B. Andersena i trafił do szpitala.

Brytyjski żużlowiec za pomocą Twittera przekazał, że czeka go przerwa w startach, bowiem po akcji ze strony Duńczyka i zapoznaniu się z torem, u zawodnika doszło do złamania kości strzałkowej i piszczelowej. To spory cios nie tylko dla brytyjskiego klubu Worralla, ale także dla Stainer Unii Kolejarza, gdzie Steve miał być jednym z liderów u boku Damiana Balińskiego, a tymczasem u progu sezonu drugoligowiec musi sobie radzić bez niego.

- Najważniejszy sezon się rozpoczyna i dzieje się coś takiego. Zostało w to włożonych wiele czasu, wysiłku i pieniędzy. A musiałem się ścigać z jakimś egoistycznym, zdesperowanym idiotą! Nie ma pewności co do czasu powrotu do zdrowia, jednak zarówno kość piszczelowa, jak i strzałkowa, są złamane pod kolanem. Więcej informacji będzie do przekazania w poniedziałek, gdy zmniejszy się obrzęk - napisał zawodnik na Twitterze.

źródło: własne/Twitter


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.9783 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl