2. kolejka ligowa 13.04 -15.04

Typer

Typer archiwum

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ10 kwietnia 2018, 01:53 komentarzy 10

Druga kolejka polskich lig żużlowych. Swoje typy podajemy w formie komentarza.  Pamiętajcie typowanie zamykamy wraz ze startem pierwszego meczu w danym dniu.

Życzymy trafnych typów i miłej zabawy 

  13.04.2018 (piątek)
forBet Włókniarz Częstochowa 
54 : 36Grupa Azoty Unia Tarnów
14.04.2018 (sobota)
Get Well Toruń
47:43 Betard Sparta Wrocław
Euro Finannce Polonia Piła
 48:42  Zdunek Wybrzeże Gdańsk
15.04.2018 (niedziela)
Falubaz Zielona Góra
53:37 MRGARDEN GKM Grudziądz
Fogo Unia Leszno
48:42 Cash Broker Stal Gorzów
Speed Car Motor Lublin
54:35 Car Gwarant Start Gniezno
Lokomotiv Daugavpils 
47:42 ROW Rybnik
Arge Speedway Wanda Kraków
30:60 Orzeł Łódź
OK Kolejarz Opole
57:33 Polonia Bydgoszcz
KSM Krosno
44:46 Iveston PSŻ Poznań
Stal Rzeszów
52:38 TŻ Ostrovia Ostrów


10Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych użytkowników posiadających status VIP
Jeżeli nie masz konta na serwisie, możesz je założyć. Zarejestrowanie się jest bezpłatne i zajmie Ci tylko 30 sekund Zaloguj

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
  • WALDI-73 10 ponad rok temu

    forBet Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów 50-40
    Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław 44-46
    Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 40-50
    Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz 46-44
    Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów 48-42
    Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno 48-42
    Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 46-44
    Arge Speedway Wanda Kraków - Orzeł Łódź 3-52
    OK Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz 55-35
    KSM Krosno - Iveston PSŻ Poznań 40-50
    Stal Rzeszów - TŻ Ostrovia Ostrów 51-39

  • anonime 9 ponad rok temu

    forBet Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów 54:36
    Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław 47:43
    Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 42:48
    Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz 48:42
    Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów 55:35
    Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno 51:39
    Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 46:44
    Arge Speedway Wanda Kraków - Orzeł Łódź 37:53
    OK Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz 58:32
    KSM Krosno - Iveston PSŻ Poznań 46:44
    Stal Rzeszów - TŻ Ostrovia Ostrów 53:37

  • Kononow 8 ponad rok temu

    forBet Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów 54:36
    Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław 48:42
    Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 40:50
    Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz 52:38
    Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów 55:35
    Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno 49:41
    Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 51:39
    Arge Speedway Wanda Kraków - Orzeł Łódź 36:54
    OK Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz 60:30
    KSM Krosno - Iveston PSŻ Poznań 41:49
    Stal Rzeszów - TŻ Ostrovia Ostrów 52:38

  • zsmarti. 7 ponad rok temu

    forBet Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów 50:40
    Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław 46:44
    Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 42:48
    Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz 50:40
    Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów 50:40
    Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno 52:38
    Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 44:46
    Arge Speedway Wanda Kraków - Orzeł Łódź 33:57
    OK Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz 57:33
    KSM Krosno - Iveston PSŻ Poznań 46:44
    Stal Rzeszów - TŻ Ostrovia Ostrów 55:35

  • GregTarnów 6 ponad rok temu

    forBet Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów 44:46
    Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław 44:46
    Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 40:50
    Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz 50:40
    Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów 52:38
    Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno 55:35
    Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 48:42
    Arge Speedway Wanda Kraków - Orzeł Łódź 33:57
    OK Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz 60:30
    KSM Krosno - Iveston PSŻ Poznań 43:47
    Stal Rzeszów - TŻ Ostrovia Ostrów 55:35

  • Szlaką po oczach 5 ponad rok temu

    swoje typy podaje, ale nie biore udziału w klasyfikacji generalnej

    forBet Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów 49-41
    Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław 47-43
    Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 48-42
    Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz 50-40
    Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów 50-40
    Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno 51-39
    Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 47-43
    Arge Speedway Wanda Kraków - Orzeł Łódź 46-44
    OK Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz 57-33
    KSM Krosno - Iveston PSŻ Poznań 50-40
    Stal Rzeszów - TŻ Ostrovia Ostrów 55-35

  • Łukasz UT 4 ponad rok temu

    forBet Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów 50-40
    Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław 43-47
    Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 43-47
    Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz 50-40
    Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów 52-38
    Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno 49-41
    Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 47-43
    Arge Speedway Wanda Kraków - Orzeł Łódź 35-55
    OK Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz 54-36
    KSM Krosno - Iveston PSŻ Poznań 44-46
    Stal Rzeszów - TŻ Ostrovia Ostrów 55-35

  • krystianus7 3 ponad rok temu

    forBet Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów 49-41
    Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław 42-48
    Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 44-46
    Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz 50-40
    Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów 50-40
    Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno 47-43
    Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 44-46
    Arge Speedway Wanda Kraków - Orzeł Łódź 38-52
    OK Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz 54-36
    KSM Krosno - Iveston PSŻ Poznań 40-50
    Stal Rzeszów - TŻ Ostrovia Ostrów 55-35

  • ZaporaHD 2 ponad rok temu


    forBet Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów 53-37
    Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław 41-49
    Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 43-47
    Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz 49-41
    Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów 49-41
    Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno 48-42
    Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 44-46
    Arge Speedway Wanda Kraków - Orzeł Łódź 40-50
    OK Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz 59-31
    KSM Krosno - Iveston PSŻ Poznań 41-49
    Stal Rzeszów - TŻ Ostrovia Ostrów 52-38

  • MAŁA 1 ponad rok temu

    forBet Włókniarz Częstochowa - Grupa Azoty Unia Tarnów 50-40
    Get Well Toruń - Betard Sparta Wrocław 48-42
    Euro Finannce Polonia Piła - Zdunek Wybrzeże Gdańsk 47-43
    Falubaz Zielona Góra - MRGARDEN GKM Grudziądz 49-41
    Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów 49-41
    Speed Car Motor Lublin - Car Gwarant Start Gniezno 48-42
    Lokomotiv Daugavpils - ROW Rybnik 47-43
    Arge Speedway Wanda Kraków - Orzeł Łódź 40-50
    OK Kolejarz Opole - Polonia Bydgoszcz 58-32
    KSM Krosno - Iveston PSŻ Poznań 41-49
    Stal Rzeszów - TŻ Ostrovia Ostrów 59-31

Typer SGP/IMŚJ
Typer SGP/IMŚJ z nagrodami rzeczowymi

Zasady i punktacja

1. Typujemy obsadę półfinałów i finał oraz extra miejsce zawodnika z "dziką kartą".

2. Typować można przez cały tydzień w którym jest GP, począwszy od poniedziałku skończywszy na dniu i oficjalnej godzinie rozpoczęcia zawodów. Po tym czasie, wszelkie zmiany w propozycjach będą równoznaczne z unieważnieniem typów uczestnika zabawy.

3. Punktacja:
- za każdego trafionego zawodnika w półfinale 2 pkt. (bez względu na pozycje po rundzie zasadniczej)
- za każdego trafionego zawodnika w finale 2 pkt. plus extra 3 pkt. za wskazanie jego miejsca (kolejność nazwisk podana w typie finału jest równoznaczna z obstawianą kolejnością po biegu finałowym)
- za wskazanie prawidłowo miejsca w turnieju zawodnika z "dziką kartą" 5 pkt.
Reasumując podajemy 8 nazwisk zawodników w półfinale, 4 nazwiska zawodników w finale, zachowując przewidywaną kolejność po biegu finałowym oraz miejsce zawodnika z "dziką kartą".

4. Nagrody:
I miejsce - dwa bilety KAT. III na GP w Warszawie 
II miejsce - jeden bilet KAT.III na GP w Warszawie 
III miejsce - zestaw gadżetów z GP 

​​​​​W przypadku miejsc ex aequo na pozycjach I-II w klasyfikacji końcowej typera o wygranej decyduje:
ilość trafnie wytypowanych zwycięzców rundy GP, a następnie
ilość trafnie wytypowanych miejsc zawodników w finale, a następnie
ilość trafnie wytypowanych miejsc zawodników w półfinałach, a następnie
pozycja w typerze ligowym serwisu speedwaynews.pl.

Jeżeli w dalszym ciągu nie będzie można wskazać lepszego, serwis speedwaynews.pl zastrzega sobie prawo do podziału nagrody pomiędzy zwycięzcami.

Typer Ligowy

Typer ligowy z nagrodami rzeczowymi.

Zasady i punktacja

1. Typujemy wyniki wszystkich meczów polskich lig żużlowych.

2. W przypadku przełożenia meczu, a nowa, wyznaczona data wypada po następnej kolejce meczowej, typ jest anulowany, a jego powtórzenie nastąpi na kilka dni przed terminem rozegrania przełożonego spotkania.

3. Możliwość typowania oraz wszelkich modernizacji zamyka się jednocześnie wraz z godziną rozpoczęcia meczu. Wszelkie zmiany w swoim typach, po tym czasie, równoznaczne są z unieważnieniem tych typów.

4. Punktacja typera:
trafiony wynik meczu: 4 pkt.
- wskazanie poprawnie zwycięzcy meczu: 1 pkt
- niepoprawne wskazanie zwycięzcy meczu: -1 pkt
- brak typu: -1 pkt

przestrzelony typ o 2 pkt. (np. wynik meczu 50-40, podany typ 51-39): 2 pkt.
przestrzelony typ o 4 pkt. (np. wynik meczu 50-40, podany typ 52-38): 1 pkt.
przestrzelony typ o 5 pkt. lub więcej (np. wynik meczu 50-40, podany typ 53-37 ): 0 pkt.

5. W przypadku nietypowego wyniku meczu, ilość przyznanych punktów będzie równa widełkom odpowiadającym danej punktacji (np. wynik meczu 50-39, podany typ 50-40, ilość przyznanych punktów to: 2).

6. Punkty przyznawane będą tylko wtedy, gdy prawidłowo zostanie wskazany zwycięzca meczu.

7. JOKER - przyznany zostanie uczestnikowi zabawy, w przypadku wskazania i trafienia meczowego remisu. JOKERA można wykorzystać tylko jeden raz, wpisując "JOKER" przy typowaniu wyniku konkretnego meczu, a zdobyte punkty w tym typie liczone są podwójnie. Można mieć kilka JOKERÓW w sezonie.

8. Nagrody:
I miejsce: karnet na mecze rundy zasadniczej swojej drużyny 
II miejsce: podwójny bilet na wskazany mecz swojej drużyny (runda zasadnicza)
III miejsce: zestaw gadżetów żużlowych

W przypadku pojawienia się miejsc ex aequo na pozycjach 1-3, decyduje:
większa ilość trafionych wyników meczów, następnie
mniejsza ilość typów na sumę 0 punktów, następnie
pozycja w typerze SGP.

Jeżeli w dalszym ciągu nie będzie można wskazać lepszego, serwis speedwaynews.pl zastrzega sobie prawo do podziału nagrody pomiędzy zwycięzcami.

Ważne
Istnieje możliwość zamiany wygranej nagrody (bilet/karnet) na inną o tej samej równowartości. Wystarczy to zgłosić na adres mailowy kontakt@speedwaynews.pl w terminie 14 dni od dnia ogłoszenia wyników. W razie jakichkolwiek pytań związanych z typerem prosimy o kontakt na adres mailowy gstarzec@speedwaynews.pl

Artykuł załadowany: 0.5194 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl