REKLAMAeWinner Banner

Rusza “Akademia pitbike” w GTM Start!

deflektor

deflektor (fot. Agnieszka Ratowska)

GTM Start Gniezno rusza z “Akademią pitbike” w sezonie 2018. To kontynuacja idei zapoczątkowanej w ubiegłym roku w trakcie wakacji, kiedy to zajęcia z najmłodszymi prowadził na torze Krzysztof Jabłoński.

W nowym roku Gniezno chce ponownie skupić wokół klubu pasjonatów małych motocykli crossowych i już niebawem rozpocząć zajęcia treningowe dla najmłodszych dzieci. Poprowadzi je szkoleniowiec gnieźnieńskiej drużyny, Piotr Szymko. Dla rodziców/opiekunów, którzy chcieliby zapisać swoje pociechy do akademii przewidziane jest spotkanie organizacyjne – odbędzie się ono w najbliższy piątek w sali konferencyjnej w budynkach klubu na stadionie przy ul. Wrzesińskiej. Początek o 16.00.

Pitbike to małe motocykle crossowe, korzystać mogą z nich dzieci w wieku kilku lat. Te o najmniejszej mocy są dosiadane nawet przez sześciolatków. Najmłodszy uczestnik ubiegłorocznej akademii organizowanej przez GTM Start liczył siedem lat.

Akademia pitbike przy GTM Start Gniezno odbywa się we współpracy z firmą Pitbike KXD (Gniezno, ul. Poznańska 103), która służy wsparciem technicznym dla młodych uczestników zajęć.

Źródło: startgniezno.com


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.8659 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl