REKLAMAeWinner Banner

A.Ładziński: wynik poznamy po 15 biegu

(Roman Biliński )

W ramach 2. kolejki 2. Ligi Żużlowej, KSM Krosno podejmie u siebie Iveston PSŻ Poznań. Kluby dzieli od siebie 570 kilometrów, ale łączy jedno - chęć wygranej. O nastrojach przed niedzielnym meczem, opowiedział prezes PSŻu Poznań.

– Będzie to niezwykle trudny mecz, gdyż KSM Krosno jest naładowane niezłym wynikiem w Rawiczu. Do tego dochodzi atut własnego toru. Nie ukrywam, że chcielibyśmy powtórzyć wynik z ubiegłego roku i wrócić z Krosna z tarczą. Jednak należy wziąć pod uwagę, że to jest początek sezonu a nasi zawodnicy nie osiągnęli jeszcze optymalnej formy. Ważne, że w drużynie panuje bardzo dobra atmosfera - powiedział Arkadiusz Ładziński.

Prezes wykazuje wiele optymizmu w podejściu do tego spotkania. Można śmiało stwierdzić, że jest jednym z tych, którzy wierzą w to co robią. Nie chce jednak wyrokować wyniku, gdyż jak sam powtarza, to jest sport. Może zdarzyć się wszystko. – Wiadomą sprawą jest, że chcielibyśmy przechylić szalę zwycięstwa na korzyć Poznania. Wszystko jest w rękach oraz silnikach naszych żużlowców i  … w głowie trenera. Myślę, że z tych samych założeń wychodzi drużyna z Krosna. Dlatego uważam, że wynik poznamy po 15 biegu- dodaje na zakończenie.

Początek zawodów godzina: 15:00
Sędzia: Piotr Nowak

Awizowane składy:

Iveston PSŻ Poznań:
1. David Bellego
2. Marcel Kajzer
3. Władimir Borodulin
4. Mateusz Borowicz
5. Frederik Jakobsen
6. Kevin Fajfer
7. Mateusz Adamczewski

KSM Krosno:
9. Marcin Rempała
10. Stanisław Burza
11. Patrick Hansen
12. Mariusz Puszakowski
13. Ilja Czałow
14. Kamil Kiełbasa


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1164 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl