REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Ostrowianie zaskoczyli Stal Rzeszów?

2. Liga

Składy

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ16 kwietnia 2018, 14:54 komentarzy 1
Kamil Nowacki

Kamil Nowacki (fot. Mateusz Biskup)

Każda ekipa, która przyjedzie na mecz do Rzeszowa z góry będzie skazywana na pożarcie. Z taką rolą bardzo dobrze poradzili sobie żużlowcy z Ostrowa, którzy napędzili strachu faworyzowanym gospodarzom.

Stal miała wygrać bardzo wysoko, a tymczasem po dziesięciu wyścigach prowadziła tylko 31:29. Końcówka meczu należała już jednak do rzeszowian, ale należy przyznać, ze ostrowianie pokazali kawałek dobrego żużla i udowodnili, że stać ich na walkę o awans do Nice 1. Ligi Żużlowej. - Myślę, że gospodarze byli zaskoczeni naszą postawą, bo na samym początku spotkania jechaliśmy bardzo dobrze i wyrównanie - uważa młodzieżowiec gości Kamil Nowacki.

Zawodnik wypożyczony z Cash Broker Stali Gorzów w trzech biegach zdobył trzy punkty z bonusem. Jak na wyjazdowy pojedynek z tak wymagającym przeciwnikiem spisał się dobrze, ale nie ukrywa, że był w stanie osiągnąć jeszcze lepszy rezultat. - Żałuję bardzo biegu młodzieżowego. Prowadziłem, ale pojechałem za wąsko i wykorzystał to Arkadiusz Potoniec. Jestem jednak w miarę zadowolony. Zabrakło trochę szczęścia - dodał.

Nowacki wierzy, że w następnym spotkaniu ligowym zdobędzie znacznie więcej punktów. Ostrowianie podejmą na własnym obiekcie KSM Krosno i w tym starciu to oni będą faworytem. - Zrobimy wszystko, aby wygrać. Postaramy się wygrać jak najwyżej się da. Chciałbym dorzucić w tym meczu sporo punktów do dorobku zespołu - zakończył junior wypożyczony z Cash Broker Stali Gorzów.

Źródło: inf. własna
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.8055 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl