Janusz Kołodziej: Naprawdę był to ciężki mecz

Janusz Kołodziej

Janusz Kołodziej (fot. Patryk Kowalski)

Fogo Unia Leszno wygrała na własnym torze z Cash Broker Stalą Gorzów 48:42. Jednym z liderów leszczyńskiej drużyny był Janusz Kołodziej - zdobywca 11 punktów.

- To jest przede wszystkim zasługa całej drużyny. Naprawdę był to ciężki mecz. Wszyscy się staraliśmy, trenowaliśmy, przykładaliśmy, jak tylko mogliśmy. Niektórzy z nas prędzej załapali dzisiejsze przełożenia, niektórzy z nas mieli trochę trudniej, naprawdę nie było łatwo. Przeciwnik dzisiaj był bardzo mocny, więc cieszymy się ogromnie z wygranej - powiedział po meczu jeden z bohaterów leszczyńskiej drużyny. 

Kołodziej jechał wczoraj w parze z Brady'm Kurtzem. W dziesiątej gonitwie Polak oraz Australijczyk zdobyli dla Byków podwójne zwycięstwo oraz odzyskali prowadzenie w meczu. - Z Brady'm jeździ mi się świetnie w parze, więc  jestem bardzo zadowolony z takiego zestawienia. Fajne biegi, super walka, mam nadzieję, że dobrze to wyglądało, chociaż może nie było super elegancko w każdym wyścigu, ale wszyscy się jeszcze docieramy. Jest to nowy sezon i dopiero drugie zawody. Mam nadzieję, że im dalej tez sezon będzie szedł, tym po prostu będzie ciekawiej - podkreślił Kołodziej.

Źródło: unia.leszno.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0455 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl