Przekładają Jancarza i szukają najbliższego wolnego terminu

Bartosz Zmarzlik

Bartosz Zmarzlik (fot. Łukasz Wilk)

1 maja w Gorzowie Wielkopolskim kibice mieli oglądać zmagania żużlowców, którzy rywalizowaliby w XV Memoriale im. Edwarda Jancarza. Turniej został jednak ponownie przełożony i obecnie nieznana jest kolejna data.

W zawodach wystąpił miała dość interesująca stawka uczestników. Na ten sam termin zaplanowano jednak m.in. starcie Żużlowej Reprezentacji Polski w Pile, gdzie ich przeciwnikami będą Australijczycy. W poniedziałek trener Marek Cieślak ogłosił kadrę na to spotkanie, w którym wystartować miałoby czterech uczestników gorzowskiej imprezy - Patryk Dudek, Jarosław Hampel oraz przede wszystkim dwójka gospodarzy - Bartosz Zmarzlik i Krzysztof Kasprzak.

Ponadto na ten dzień wiele klubów w Szwecji zaplanowało sobie prezentację drużyny połączoną z treningiem w ramach Press&Practice Day. Taka impreza odbędzie się m.in. w Vetlandzie, wobec czego z obsady wypadłby kolejny reprezentant Stali - Szymon Woźniak.

- Memoriał im. Edwarda Jancarza nie dojdzie do skutku w planowanym terminie - 1 maja. Powodem jest obowiązek stawiennictwa się w Szwecji wielu zawodników startujących w tamtejszej lidze w ramach Press Day. W tej chwili ustalamy najbliższy możliwy termin, kiedy będziemy mogli zorganizować ten turniej. Mecz w Pile nie miał żadnego znaczenia dla naszej decyzji - powiedział Ireneusz Maciej Zmora na antenie radiogorzow.pl.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2613 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl