REKLAMAeWinner Banner

Brady Kurtz: Leigh Adams oraz Jason Crump wiele mi pomogli

Brady Kurtz

Brady Kurtz (fot. Roman Biliński)

Brady Kurtz stwierdził, iż wpływ na jego karierę mieli jego rodacy - Leigh Adams oraz Jason Crump.

Kurtz, który w tym roku reprezentuje barwy Fogo Unii Leszno, Elit Vetlandy oraz Poole Pirates, przyznał, że jest wdzięczny za rady oraz pomoc płynącą od legendy Fogo Unii Leszno, a także Swindon Robins - Leigh Adamsa, a także trzykrotnego mistrza świata - Jasona Crumpa. Zarówno Crump jak i Adams byli w przeszłości zawodnikami Poole Pirates.

21-latek w niedzielnym meczu Fogo Unia Leszno - Cash Broker Stal Gorzów zgromadził na swoim koncie 7 punktów z bonusem, a wczoraj 7 oczek podczas spotkania Belle Vue Aces - Poole Pirates. Australijczyk powiedział w wywiadzie dla Daily Echo. - Poznałem Leigh, kiedy miałem około dziesięciu lub jedenastu lat. Należałem wtedy do prowadzonej przez niego szkółki mini żużlowej dla chłopców jeżdżących na motocyklach o pojemności 125ccm. Spędziliśmy ze sobą masę czasu, gdy byłem młodszy. Zainteresował się moją osobą i śledził moją karierę juniorską. Zawsze mogłem liczyć na jego pomoc. Kiedy przeszedłem na pozycję seniora, wiedział, że sobie poradzę.

Angaż Kurtza w Poole Pirates oraz Fogo Unii Leszno to także zasługa Leigh Adamsa. - To właśnie Leigh rozmawiał z Mattem Fordem na mój temat i pomógł mi zdobyć miejsce w składzie Poole Pirates. Jeździł on wiele lat dla Leszna, ma dobre relacje z szefem tego klubu i umówił mnie z nim na spotkanie. Bardzo wiele mi pomógł. Leigh, a także Jason Crump. Jason bardziej w ostatnich latach, ponieważ jeździł na żużlu dłużej, niż Leigh. Pomógł mi w wielu kwestiach związanych z motocyklami oraz silnikami. Jeśli powinno kogoś się słuchać, to właśnie Jasona. Miał ogromny wpływ na moją seniorską karierę. To właśnie on doradzał mi, jeśli chodzi o kontrakt w Vetlandzie. W swoim życiu otrzymałem pomoc od innych ludzi i jestem im za to wdzięczny. Dobrze jest mieć ich po swojej stronie. Dorastałem oglądając ich w telewizji, a teraz ich znam. To wspaniałe uczucie - przyznał Australijczyk.

Źródło: Daily Echo


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.6573 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl