REKLAMAeWinner Banner

Dudek i Thorssell z kompletami przed SBP w Rzeszowie

SEC / SBP

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ18 kwietnia 2018, 13:49 komentarzy 1
Greg Hancock i Patryk Dudek

Greg Hancock i Patryk Dudek (fot. Jarosław Pabijan)

Po ostatnim żużlowym weekendzie, działacze Ekantor.pl Teamu oraz szwedzkiego Teamu Bauhaus mają wiele powodów do zadowolenia. Zawodnicy tych zespołów zanotowali bardzo dobre występy i fantastycznie punktowali na torach polskiej PGE Ekstraligi i Nice 1. Ligi Żużlowej oraz w angielskiej SGB Premiership.

Ekantor.pl Team oraz Team Bauhaus to zespoły, które nie awansowały do półfinałów pierwszej rundy cyklu Speedway Best Pairs, która odbyła się 25 marca w Toruniu. Przed rundą w Rzeszowie, wyniki poszczególnych zawodników pozwalają wierzyć, że oba zespoły będą liczyć się w walce o finał podczas piątkowych zmagań.

Wysoką dyspozycję potwierdza Andreas Jonsson. „AJ”, po kapitalnym początku na zapleczu PGE Ekstraligi (14 punktów w pięciu startach dla Speed Car Motoru Lublin), w ubiegłą niedzielę zdobył 11 punktów i bonus. W tym samym spotkaniu wystąpił Wiktor Lampart. Utalentowany młodzieżowiec, w czterech startach zdobył osiem punktów i dołożył do tego trzy bonusy. Warto dodać, że dwukrotnie dojeżdżał do mety z Andreasem Jonssonem wygrywając bieg w stosunku 5:1. W poniedziałek, świetne zawody w lidze angielskiej „odjechał” Jacob Thorssell. Szwed był bezbłędny. W pięciu startach zdobył 15 punktów i nie pozostawił rywalom żadnych złudzeń.

Trójka zawodników Ekantor.pl Teamu to reprezentanci Falubazu Zielona Góra. Po nieudanej pierwszej rundzie SBP 2018 oraz słabym występie podczas meczu ligowego w Tarnowie, Polacy przełamali się. Kapitalny wynik „wykręcił” Patryk Dudek. „Duzers”, na torze w Zielonej Górze, zanotował komplet punktów. Równie udane zawody ma za sobą Piotr Protasiewicz, który zdobył 12 „oczek”. Grzegorz Zengota wywalczył sześć punktów i trzy bonusy, jednak trzy wyścigi, w których brał udział, kończyły się wynikiem 5:1 na korzyść Zielonej Góry.

Zawody Speedway Best Pairs w Rzeszowie planowane są na 20 kwietnia (początek o godz. 20:00). Wejściówki nabywać można za pośrednictwem portalu eventim.pl (link: www.bit.ly/SBP_Rzeszow_bilety1), w siedzibie rzeszowskiego klubu, od poniedziałku do piątku, w godzinach 9:00 – 16:00 oraz w punkcie informacyjnym Millenium Hall (poziom 0).

Warto dodać, iż jeszcze przed zawodami, w piątek o godzinie 17:00, w rzeszowskiej galerii Millenium Hall, odbędzie się spotkanie żużlowców z zawodnikami. Podczas tego wydarzenia kibice będą mieli okazję zadać pytania zawodnikom, uzyskać od nich autografy, a także wygrać nagrody niespodzianki.

Ceny biletów przestawiają się następująco:
Bilet normalny: 30 zł
Bilet ulgowy: 20 zł
Program zawodów: 10 zł
Bilet ulgowy przysługuje: uczniom (z ważną legitymacją szkolną), studentom (do 26 roku życia – 1992 i młodsi wraz z legitymacją studencką), emerytom i rencistom. Dzieci do 7 roku życia – wstęp darmowy.

Źródło: inf. prasowa


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 0.984 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl