Grzegorz Zengota: wygrana była na wyciągnięcie ręki

Patryk Dudek i Grzegorz Zengota

Patryk Dudek i Grzegorz Zengota (fot. Sebastian Siedlik)

Falubaz Zielona Góra minimalnie przegrał na swoim torze  forBET Włókniarzem Częstochowa (44:46). Grzegorz Zengota, który wywalczył dla swojego zespołu 9 punktów, ocenia to spotkanie.

- Gdyby nie sytuacja na pierwszym łuku, to wynik zakończyłby się inaczej, ale to my wpadliśmy w tę nierówność a nie częstochowianie. Zarówno Adrian jak i Freddie są w gazie, jadą tutaj na pograniczu przyczepności i ciężko było z nimi nawiązać walkę. Ja się zupełnie nie spodziewałem ataku Freddiego, jechałem swoim torem przypuszczając że to Jacob jedzie za mną. Pomyliłem się, ale już było za późno na reakcję - powiedział Zengi.

Nie da się ukryć, że początek sezonu w wykonaniu Fredrika Lindgrena robi wrażenie nie tylko na kibicach, ale również na rywalach. W minionym meczu, Freddie wywalczył 14 punktów z bonusem i tylko raz minął metę jako drugi.

Jak Zengota ocenia występ swojego zespołu? - Mamy moc w naszym zespole. Było dużo sytuacji, które kończą się na niekorzyść. To trzeba wyeliminować i myślę, że będzie lepiej, szczególnie na naszym torze- dodał.

 

Źródło: falubaztv
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0886 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl