Oświadczenie GKM Grudziądz po przegranej z FOGO Unią Leszno

(Wojta Zavřel)

Po sobotniej porażce na własnym torze, Zarząd MrGarden GKM Grudziądz postanowił wydać oświadczenie. Spotkanie z Fogo Unią Leszno zakończyło się wynikiem 28:62.

"Sobotniej porażki przeciwko FOGO Unii Leszno nie sposób wytłumaczyć. Przegrana w tak dramatycznym stylu nie powinna się w ogóle wydarzyć. W tym przypadku słowo “przepraszamy” to za mało. W najczarniejszych myślach nie zakładaliśmy, że zespół z aspiracjami i potencjałem może przegrać tak wysoko na własnym torze. Zawodnicy oraz sztab szkoleniowy muszą jak najszybciej znaleźć przyczyny tak słabych wyników naszej drużyny u progu sezonu 2018.

Dla nas wszystkich trwa bardzo trudny okres. Negatywne konsekwencje tak słabego startu sezonu będziemy odczuwali jeszcze bardzo długo. Mimo to będziemy robili wszystko, aby podnieść się z kolan i wrócić na właściwe tory.

Przed nami trudny wyjazd na derbowy pojedynek w Toruniu. Bardzo liczymy na to, że już podczas niedzielnego meczu widoczny będzie progres w jeździe naszych zawodników. Aby doprowadzić wszystko do należytego porządku, potrzebujemy trochę czasu, dlatego prosimy o odrobinę cierpliwości.

Markę, jaką jest GKM, wraz z kibicami budujemy od podstaw ciężką pracą na wszystkich frontach. Zarówno my, jak i zawodnicy, nie chcemy zmarnować potencjału, jaki tkwi w tym klubie. Chcemy cały czas się rozwijać i iść do przodu, gdyż mamy świadomość, że GKM to wizytówka naszego miasta. Dlatego to dla Was, kibiców oraz sponsorów, będziemy walczyć do końca. Nigdy się nie poddamy!"

Źródło: gkm.grudziadz.net


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1993 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl