REKLAMAeWinner Banner

Monster Energy z nową umową na Mistrzostwa Świata

Greg Hancock udzielający rad Pawłowi Przedpełskiemu

Greg Hancock udzielający rad Pawłowi Przedpełskiemu (fot. Jarosław Pabijan)

Monster Energy postanowiło przedłużyć współpracę z BSI Speedway, podpisując trzyletnią umowę z FIM Speedway World Championships.

Poza byciem sponsorem cyklu FIM Speedway Grand Prix, Monster Energy będzie także sponsorem tytularnym Monster Energy FIM Speedway of Nations, którego pierwsza edycja rozpocznie się w czerwcu. Marka napojów energetycznych jest związana z BSI Speedway od 2012 roku. Monster Energy organizowało wyjątkowe wydarzenia w strefach kibica na na imprezach SGP i Monster Energy FIM Speedway World Cup.

- Jesteśmy niesamowicie szczęśliwi, że Monster Energy będzie z nami ponownie na trzy kolejne lata. Od 2012 roku wiąże nas fantastyczne partnerstwo, które wprowadziło do SGP i Monster Energy SWC rozrywkę na nowym poziomie. Ich pasja i wsparcie dla żużla jest fenomenalne i liczymy na jak najlepsze kolejne lata współpracy - powiedział Torben Olsen, wiceprezydent i dyrektor zarządzający BSI Speedway.

- Monster pragnie, aby kibice żużla uznali jego markę za nieodłączną jego część i sponsora dyscypliny; kogoś, kto jest autentycznie zespojony z wyścigami na żużlu. Jest nam niezmiernie miło, że zbudowaliśmy takie relacje z BSI Speedway w ciągu ostatnich sześciu lat i liczymy na dalszy rozwój dyscypliny i przedstawienie naszych produktów jeszcze większej liczbie fanów - komentuje Joe Parsons z Monster Energy.

Źródło: speedwaygp.com


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0961 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl