REKLAMAeWinner Banner

Rafael Wojciechowski: Zaczynamy myśleć o rundzie play-off

Rafael Wojciechowski

Rafael Wojciechowski (fot. Mateusz Biskup)

Car Gwarant Start Gniezno w najbliższą niedzielę uda się na wyjazdowy mecz w Rybnika. Menadżer zespołu z pierwszej stolicy Polski - Rafael Wojciechowski nie ma wątpliwości, że przed jego zespołem duże wyzwanie.

Gnieźnianie w pięciu kolejkach doznali tylko jedną porażkę w Lublinie. Teraz czas na drugi, bardzo ciężki mecz wyjazdowy. - Bardzo ciężki rywal, bardzo ciężki teren wyjazdowy. Do tej pory nikt w Rybniku nie wygrał. My będziemy chcieli to zmienić. To są tylko sportowe ambicje, nie chcę tu pompować balonika, że jedziemy tam i przywieziemy niespodziankę w postaci zwycięstwa - powiedział Rafael Wojciechowski.

Celem beniaminka będzie nawiązanie równorzędnej walki z Rekinami. - Jedziemy tam powalczyć o jak najlepszy wynik. Jeśli sytuacja sportowa i szczęście nam dopisze, to będziemy chcieli wywieźć wynik na tyle korzystny, który pozwoli nam na zajęcie wyższego miejsca w tabeli niż ROW Rybnik - dodał.

Przed sezonem Car Gwarant Start Gniezno był uznawany za zespół, który będzie walczył o utrzymanie w Nice 1. Lidze Żużlowej. Po kilku meczach wydaje się, że gnieźnianie zrealizują ten cel i to z nawiązką. Powoli myślą nawet o rundzie play-off. - Apetyty rosną nie tylko wśród kibiców, ale także w gronie działaczy i zawodników. Mamy młodą, perspektywiczną i ambitną drużynę. Każdy z tych zawodników myśli przyszłościowo o rozwoju - o jeździe w najwyższej lidze, rywalizacji z najlepszymi zawodnikami. Każdy chce zdobywać jak najwięcej punktów. Wszystkie atuty są po naszej stronie. Poprzeczkę stawiamy sobie wyżej, zaczynamy myśleć o rundzie play-off - zakończył menadżer beniaminka

Źródło: startgniezno.com


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2907 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl