REKLAMAeWinner Banner

1. runda DMPJ w Toruniu: Zwycięstwo gospodarzy!

Igor Kopeć-Sobczyński

Igor Kopeć-Sobczyński (fot. Agnieszka Ratowska)

Zakończyła się 1. runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów w Grupie C. Na toruńskiej Motoarenie najlepsi okazali się gospodarze. Kompletem punktów może pochwalić się Igor Kopeć-Sobczyński.

Wyniki:
I. Get Well Toruń 23:
1. Marcin Kościelski (1,2,0,2) 5
2. Brak zawodnika
3. Igor Kopeć-Sobczyński (3,3,3,3) 12
22. Daniel Kaczmarek (2,2,2,0) 6

II. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 22:
10. Dominik Kossakowski (2,2,3,2) 9
11. Karol Żupiński (0,1,2,1) 4
12. Marcin Turowski (1,2,3,3) 9

III. KS Stal Gorzów 19:
7. Rafał Karczmarz (3,T,3,3) 9
8. Hubert Czerniawski (1,2,2,2) 7
9. Mateusz Bartkowiak (1,1,1,W) 3

IV. MRGARDEN GKM Grudziądz 18:
4. Kamil Wieczorek (3,2,3,-) 8
5. Damian Lotarski (-,1,2,1) 4
6. Filip Nizgorski (-,U,U,3) 3
23. Dawid Wawrzyniak (0,3,0) 3

IV. Aforti Start Gniezno:
13. Norbert Krakowiak (3,3,2,1) 9
14. Maksymilian Bogdanowicz (2,3,3,W) 8
15. Damian Stalkowski - nie startował
26. Szymon Szwacher (0,T,1,U) 1

VI. Euro Finannce Polonia Piła 11:
16. Patryk Fajfer (1,1,U,U) 2
17. Piotr Gryszpiński (0,0,0,1) 1
18. Paweł Staniszewski (2,3,3,W) 8

Polonia Bydgoszcz 13 - zespół niesklasyfikowany:
19. Tomasz Orwat (1,3,2,2) 8
20. Brak zawodnika
21. Mateusz Jagła (1,2,1,1) 5

Bieg po biegu:
1. Wieczorek, Kaczmarek, Kościelski, Wawrzyniak
2. Karczmarz, Kossakowski, Czerniawski, Żupiński
3. Krakowiak, Bogdanowicz, Fajfer, Gryszpiński
4. Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Orwat
5. Wawrzyniak, Wieczorek, Bartkowiak, Karczmarz (T)
6. Krakowiak, Kossakowski, Turowski, Szwacher
7. Orwat, Staniszewski, Jagła, Gryszpiński
8. Kopeć-Sobczyński, Czerniawski, Bartkowiak, Kościelski
9. Wieczorek, Żupiński, Turowski, Nizgorski (U)
10. Bogdanowicz, Jagła, Szwacher (T)
11. Kopeć-Sobczyński, Kaczmarek, Fajfer, Gryszpiński
12. Bogdanowicz, Krakowiak, Lotarski, Wawrzyniak
13. Staniszewski, Czerniawski, Bartkowiak, Fajfer (U)
14. Turowski, Żupiński, Jagła
15. Kopeć-Sobczyński, Kaczmarek, Szwacher, Bogdanowicz (W)
16. Staniszewski, Lotarski, Fajfer (U), Nizgorski (U)
17. Karczmarz, Orwat, Jagła, Bartkowiak (W)
18. Kossakowski, Kościelski, Żupiński, Kaczmarek
19. Nizgorski, Orwat, Lotarski
20. Karczmarz, Czerniawski, Krakowiak, Szwacher (U)
21. Turowski, Kossakowski, Gryszpiński, Staniszewski (U)

Źródło: własne


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
TAGIDMPJ
Artykuł załadowany: 1.1371 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl