REKLAMAeWinner Banner

Hougaard zastąpi Bogdanowa. Fajfer żegna się z Vastervik

Patrick Hougaard

Patrick Hougaard (fot. Wojta Zavřel)

Patrick Hougaard zasilił barwy szwedzkiego klubu Vastervik Speedway. Duńczyk ma zastępować w tym zespole kontuzjowanego Maksima Bogdanowa, którego powrót na tor znacznie się przedłuża.

Włodarze obecnie nie wiedzą kiedy Łotysz wróci do ścigania. Jak przyznają, może to być za miesiąc, dwa, a może i nawet nie wyjedzie już na tor w tym sezonie. Początkowo w jego miejsce ściągnięty został Oskar Fajfer, który miał zostać wypożyczony z Lejonen Gislaved, gdzie wystartował tylko w sparingu i uznano, że lepiej mu zrobi wypożyczenie. Dziś się okazuje, że Polak trafił tam tylko na 28 dni w ramach gościny, a nie wypożyczenia. Wobec tego teraz stracił miejsce w tym zespole.

Zamiast niego startować ma Patrick Hougaard, a działacze wierzą, że profesjonalizm oraz nabyte doświadczenie na szwedzkich torach zaprocentuje tym, że Duńczyk będzie w stanie być zmiennikiem także dla innych zawodników tej drużyny. A kontraktem z drużyną z Vasterik związani są m.in. Mikkel Bech, Peter Kildemand, Peter Ljung czy Nicki Pedersen, Bartosz Smektała, Matej Zagar i Grzegorz Zengota.

źródło: inf. prasowa


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.1086 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl