REKLAMAeWinner Banner

Jarosław Hampel zawodnikiem Lejonen Gislaved

Jarosław Hampel

Jarosław Hampel (fot. Jarosław Pabijan)

Oficjalna strona Lejonen Gislaved poinformowała, że Jarosław Hampel został nowym zawodnikiem szwedzkiego zespołu.  36-letni żużlowiec w ostatnich latach zdobywał punkty dla Elit Vetlandy, ale po zakończeniu poprzednich rozgrywek Elitserien przyszedł czas na rozstanie i poszukiwanie nowego klubu.

Indywidualny wicemistrz Świata z 2010 i 2013 roku w nowych barwach zadebiutuje już 12 czerwca, gdy Lejonen podejmie na własnym obiekcie... Elit Vetlandę. Spotkanie z całą pewnością będzie dla Hampela bardzo wyjątkowe, ponieważ ostatnie dwanaście lat spędził w zespole, z którym będzie musiał się teraz zmierzyć.

Hampel bez wątpienia będzie sporym wzmocnieniem ekipy z Gislaved, która po czterech rozegranych kolejkach zajmuje dopiero przedostatnie miejsce w lidze. Tylko dwa zdobyte punkty nie napawają wielkim optymizmem. Pozyskanie "Małego" na pewno wzmocni siłę rażenia. Doświadczony żużlowiec prezentuje solidną formę w PGE Ekstralidze, więc teraz będzie chciał również zaimponować na torach Elitserien.

Źródło: lejonen.se


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0033 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl