Juniorzy Iveston PSŻ-u Poznań bardzo niespodziewanie wygrali 3. rundę Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która została rozegrana na torze w Pile. Mateusz Adamczewski, Marek Lutowicz, Jakub Osyczka i Kevin Fajfer zostawili w pokonanym polu m.in. drużyny z PGE Ekstraligi!
Wyniki:
I. Iveston PSŻ Poznań 23:
16. Mateusz Adamczewski (2,-,-,-) 2
17. Marek Lutowicz (3,2,2,2) 9
18. Jakub Osyczka (0,1,3,3) 7
27. Kevin Fajfer (1,2,2) 5
II. Get Well Toruń 22:
19. Igor Kopeć-Sobczyński (2,3,1,1) 7
20. Marcin Kościelski (-,3,2,-) 5
21. Aleks Rydlewski (1,0,-,-) 1
28. Daniel Kaczmarek (W,3,3,3) 9
III. Zdunek Wybrzeże Gdańsk 21:
4. Dominik Kossakowski (2,1,3,3) 9
5. Karol Żupiński (3,2,0,2) 7
6. Marcin Turowski (2,2,1,0) 5
IV. Cash Broker Stal Gorzów 20:
1. Rafał Karczmarz (1,3,W,-) 4
2. Hubert Czerniawski (0,-,2,2) 4
3. Alan Szczotka (1,2,0,-) 3
22. Mateusz Bartkowiak (3,3,3) 9
V. Aforti Start Gniezno 19:
7. Norbert Krakowiak (2,3,2,1) 8
8. brak zawodnika
9. Szymon Szwacher (W,1,0,0) 1
24. Maksymilian Bogdanowicz (1,3,3,3) 10
VI. Euro Finannce Polonia Piła 12:
10. Patryk Fajfer (3,3,1,D) 7
11. Piotr Gryszpiński (0,0,0,0) 0
12. Paweł Staniszewski (2,1,1,1) 5
VII. Polonia Bydgoszcz 9:
13. Tomasz Orwat (D,1,1,2) 4
14. Kamil Pytlewski (1,2,0,1) 4
15. Mateusz Jagła (0,1,0,NS) 1
Bieg po biegu:
1. Żupiński, Kossakowski, Karczmarz, Czerniawski
2. Fajfer, Krakowiak, Bogdanowicz, Gryszpiński
3. Lutowicz, Adamczewski, Pytlewski, Orwat (D)
4. Karczmarz, Kopeć-Sobczyński, Szczotka
5. Krakowiak, Turowski, Kossakowski, Szwacher (W)
6. Fajfer, Staniszewski, Orwat, Jagła
7. Kopeć-Sobczyński, Lutowicz, Rydlewski, Osyczka
8. Bogdanowicz, Szczotka, Szwacher, Karczmarz (W)
9. Kossakowski, Turowski, Staniszewski, Gryszpiński
10. Kościelski, Pytlewski, Jagła, Rydlewski
11. Bartkowiak, Lutowicz, Fajfer, Szczotka
12. Kossakowski, Żupiński, Orwat, Pytlewski
13. Bogdanowicz, Adamczewski, Osyczka, Szwacher
14. Kaczmarek, Kościelski, Staniszewski, Gryszpiński
15. Bartkowiak, Czerniawski, Pytlewski, Jagła
16. Osyczka, Fajfer, Turowski, Żupiński
17. Kaczmarek, Krakowiak, Kopeć-Sobczyński, Szwacher
18. Bartkowiak, Czerniawski, Fajfer, Gryszpiński
19. Kaczmarek, Żupiński, Kopeć-Sobczyński, Turowski
20. Bogdanowicz, Orwat, Krakowiak, Jagła (NS)
21. Osyczka, Lutowicz, Staniszewski, Fajfer (D)
Źródło: własne
Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News
Obserwuj nas!