W Opolu niekoniecznie „Czas na żużel”

Jarosław Krzywosz

Jarosław Krzywosz (fot. Roman Biliński)

W środę poznaliśmy wyniki głosowania w Marszałkowskim Budżecie Obywatelskim Województwa Opolskiego na rok 2018. Niestety dla fanów żużla, jeden z projektów poświęcony czarnemu sportu, przepadł.

„Czas na żużel – szkółka żużlowa jako aktywna forma spędzania wolnego czasu dzieci i młodzieży” - tak brzmi pełna nazwa projektu, który został złożony do budżetu obywatelskiego. Głównym celem było utworzenie szkółki żużlowej dla dzieci i młodzieży z województwa opolskiego. Szkółka ma spełniać rolę wychowawczą, edukacyjną i sportową. Niestety dla włodarzy i kibiców TS Kolejarza Opole, spośród ponad 175 tysięcy głosów, na żużlowy projekt zagłosowało ledwie... 215 osób.

Klub wnioskował o 140 tysięcy na potrzeby szkółki żużlowej i zachęcał do poparcia wniosku, by nie zmarnować szansy i każdy mógł dołożyć cegiełkę do ewentualnego wychowania przez klub następców Jerzego Szczakiela. Niestety, nie udało się.

źródło: zuzelopole.pl+kolejarzopole.pl


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.5405 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl