REKLAMAYT
REKLAMAwosp

Spotkanie Holstebro Elite-Holsted Tigers odwołane

Deszcz

Deszcz (fot. Patryk Kowalski)

W ramach kolejnej rundy duńskiej Metal Speedway League miały spotkać się dzisiaj ze sobą Holstebro Elite oraz Holsted Tigers. W rozegraniu meczu przeszkodziła jednak deszczowa pogoda. 

Dzisiaj o 18:30 w Holstebro miało dojść do spotkania czwartej (Holstebro Elite) oraz szóstej (Holsted Tigers) drużyny rozgrywek duńskiej Metal Speedway League. W meczu po stronie gości miał wystąpić Polak Dawid Lampart, zawodnik pierwszoligowego Speed Car Motoru Lublin. Jak poinformowali organizatorzy za pośrednictwem mediów społecznościowych, zostali oni zmuszeni do odwołania spotkania ze względu na opady deszczu i złe warunki torowe. Póki co nie jest znana nowa data rozegrania pojedynku ekipy z Holstebro z Tygrysami.

W tej chwili odbywają się dwa pozostałe spotkania ligi duńskiej. Ostatnia drużyna w tabeli - Esbjerg Vikings, w składzie którego występują m.in. Damian Adamczak oraz Adrian Gała, podejmuje na własnym torze piątą drużynę Metal Speedway League -  GSK Grindsted. Lider rozgrywek Region Varde Elitesport walczy w meczu wyjazdowym z wiceliderem - Team Fjelsted. Barw gospodarzy broni m.in. Adrian Cyfer.
 


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.5111 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl