REKLAMAYT
REKLAMAwosp

DMPJ: Juniorzy MRGARDEN GKM-u Grudziądz zwyciężają w Gorzowie

Kamil Wieczorek

Kamil Wieczorek (fot. Patryk Kowalski)

Zwycięstwem juniorów MRGARDEN GKM-u Grudziądz zakończyła się szósta runda Drużynowych Mistrzostw Polski Juniorów, która odbyła się dzisiaj w Gorzowie Wielkopolskim. Drugie miejsce zajął Get Well Toruń, natomiast trzecie gospodarze - Cash Broker Stal Gorzów.

Wyniki:
I. MRGARDEN GKM Grudziądz: 27
13. Kamil Wieczorek (3,3,3,3) 12
14. Damian Lotarski (1,1,2*,2*) 6+2
15. Dawid Wawrzyniak (1,3,3,2*) 9+1

II. Get Well Toruń: 25
10. Daniel Kaczmarek (3,2,2*,3) 10+1
11. Igor Kopeć-Sobczyński (2*,3,3,3) 11+1
12. Marcin Kościelski (0,1,2*,1) 4+1
25. Aleks Rydlewski

III. Cash Broker Stal Gorzów: 24
16. Mateusz Bartkowiak (d,3,3,3) 9
17. Alan Szczotka (2,2*,2*,0) 6+2
18. Hubert Czerniawski (3,2*,2*,2) 9+2

IV. Zdunek Wybrzeże Gdańsk: 17
19. Dominik Kossakowski (2*,0,3,3) 8+1
20. Karol Żupiński (3,0,0,2*) 5+1
21. Marcin Turowski (1,2,1,w) 4

V. Euro Finnance Polonia Piła: 12
1. Patryk Fajfer (3,1,3,0) 7
2. Paweł Staniszewski (1,1,1,1) 4
3. Piotr Gryszpiński (0,1,0,0) 1
22. Krystian Iwański

VI. Polonia Bydgoszcz: 11
4. Tomasz Orwat (2,3,2,1) 8
5. Mateusz Jagła (d,0,1,0) 1
6. Kamil Pytlewski (1,0,0,1) 2

VII. Iveston PSŻ Poznań: 9
7. Mateusz Adamczewski (0,-,w,1) 1
8. Kevin Fajfer (1,ns,-,ns) 1
9. Marek Lutowicz (2,2,1,2) 7
24. Jakub Osyczka (w,w) 0

Bieg po biegu:
1. P. Fajfer, Orwat, Staniszewski, Jagła (d)
2. Kaczmarek, Kopeć-Sobczyński, K. Fajfer, Adamczewski
3. Wieczorek, Szczotka, Lotarski, Bartkowiak (d)
4. Żupiński, Kossakowski, P. Fajfer, Gryszpiński
5. Orwat, Lutowicz, Pytlewski, Osyczka (W)
6. Wieczorek, Kaczmarek, Wawrzyniak, Kościelski
7. Czerniawski, Szczotka, Turowski, Kossakowski
8. P. Fajfer, Lutowicz, Gryszpiński, K. Fajfer (ns)
9. Kopeć-Sobczyński, Orwat, Kościelski, Pytlewski
10. Wawrzyniak, Turowski, Lotarski, Żupiński
11. Bartkowiak, Szczotka, Staniszewski, Gryszpiński
12. Wieczorek, Lotarski, Orwat, Jagła
13. Bartkowiak, Czerniawski, Lutowicz, Osyczka (w)
14. Kopeć-Sobczyński, Kościelski, Turowski, Żupiński
15. Wawrzyniak, Lotarski, Staniszewski, Gryszpiński
16. Bartkowiak, Czerniawski, Jagła, Pytlewski
17. Kossakowski, Lutowicz, Turowski (w), Adamczewski (w)
18. Kopeć-Sobczyński, Kaczmarek, Staniszewski, P. Fajfer
19. Kossakowski, Żupiński, Pytlewski, Jagła
20. Wieczorek, Wawrzyniak, Adamczewski K. Fajfer (ns)
21. Kaczmarek, Czerniawski, Kościelski, Szczotka

źródło: stalgorzow.pl


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.0613 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl