REKLAMAYT
REKLAMAwosp

DMPJ: Zwycięstwo gospodarzy w Lublinie

Juniorzy

  wydrukuj podstronę do DRUKUJ20 czerwca 2018, 23:22 komentarzy 1
Oskar Bober

Oskar Bober (fot. Roman Biliński)

Zwycięstwem młodzieżowców Speed Car Motoru Lublin zakończyła się VI runda DMPJ, która odbyła się dzisiaj w Lublinie. Na podium stanęli także zawodnicy Grupa Azoty Unii Tarnów oraz Orła Łódź.

Wyniki:
I Speed Car Motor Lublin: 25
1. Emil Peroń (1,1,2*,w) 4+1
2. Wiktor Lampart (3,3,3,2) 11
3. Oskar Bober (3,3,2*,2*) 10+2

II Grupa Azoty Unia Tarnów: 23
10. Patryk Rolnicki  (3,3,3,3) 12
11. Dawid Rempała  (2,w,0,1) 3
12. Mateusz Cierniak  (2*,2,3,1) 8+1

III Orzeł Łódź: 21
19. Eryk Borczuch (t,1*,2*,-) 3+2
20. Jakub Miśkowiak (2,2,2,2*) 8+1
21. Mateusz Błażykowski (2,1*,-,3) 6+1
28. Maciej Kuromonow (0,1*,3) 4+1

IV-V Stal Rzeszów: 19
4. Arkadiusz Potoniec (2,3,3,2*) 10+1
5. Michał Curzytek (0,3,2,w) 5
6. Mateusz Rząsa (2*,1,0,1) 4+1

IV-V ROW Rybnik: 19
16. Robert Chmiel (1,0,3,3) 7
17. Lars Skupień (3,3,1,2) 9
18. Przemysław Giera (0,2*,1,0) 3+1

VI forBET Włókniarz Częstochowa: 13
13. Bartosz Świącik (2,-,1,2*) 5+1
14. Michał Gruchalski (t,3,w,w) 3
15. Mateusz Świdnicki (w,0,-,3) 3
26. Adrian Woźniak (d,1,1) 2

VII KSM Krosno: 5
7. Daniel Bajor (w,1,d,1) 2
8. Konrad Stec – NS
9. Krystian Stefanów (0,1,1,1) 3

Bieg po biegu:
1. Lampart, Potoniec, Peroń, Curzytek
2. Rolnicki, Rempała, Bajor (w)
3. Skupień, Świącik, Chmiel, Woźniak (d)
4. Bober, Miśkowiak, Peroń, Kuromonow
5. Potoniec, Rząsa, Bajor, Stefanów
6. Rolnicki, Cierniak, Woźniak, Świdnicki (w)
7. Skupień, Błażykowski, Borczuch, Giera
8. Bober, Peroń, Stefanów
9. Potoniec, Cierniak, Rząsa, Rempała (w)
10. Gruchalski, Miśkowiak, Błażykowski, Świdnicki
11. Lampart, Bober, Skupień, Chmiel
12. Curzytek, Potoniec, Świącik, Gruchalski (w)
13. Chmiel, Giera, Stefanów
14. Cierniak, Miśkowiak, Kuromonow, Rempała
15. Lampart, Bober, Woźniak, Gruchalski (w)
16. Chmiel, Curzytek, Giera, Rząsa
17. Błażykowski, Borczuch, Stefanów, Bajor (d)
18. Rolnicki, Lampart, Rempała, Peroń (w)
19. Kuromonow, Miśkowiak, Rząsa, Curzytek (w)
20. Świdnicki, Świącik, Bajor
21. Rolnicki, Skupień, Cierniak, Giera

źródło: aktuellspeedway.eu


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
TAGIDMPJ
Artykuł załadowany: 1.0454 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl