REKLAMAeWinner Banner

speedwaynews.pl z wizytą u Jakuba Jamroga (wideo)

Jakub Jamróg

Jakub Jamróg (fot. Sebastian Siedlik)

Drużynowy Mistrz Polski z 2012 roku, który miał także okazję zasmakować argentyńskiego speedway'a w Bahia Blanca czy Bellocq był naszym kolejnym wideo-gościem. Tarnowianin opowiedział nam m.in. o pomeczowej pracy w warsztacie czy też odpowiedział na pytania kibiców i redakcji speedwaynews.pl.

Spotkania wideo z żużlowymi gladiatorami bo tak śmiało można nazwać wszystkich, którzy ścigają się na motocyklach bez hamulców to nowy cykl portalu speedwaynews.pl. Pierwszym naszym gościem był również tarnowianin, który w przeszłości był „Bandytą”, a obecnie jest „Wilkiem” z Krosna - Stanisław Burza. Zawodnik, który na żużlowych torach debiutował w 1997 roku na torze w Lublinie opowiedział nam m.in. o wrażeniach po przywiezieniu za swoimi plecami absolutnej gwiazdy 2. Ligi Żużlowej - Grega Hancocka. Cały materiał dostępny jest TUTAJ.

Teraz zapraszamy na spotkanie z Jakubem Jamrogiem, który nim stanął przed ścianką do wywiadów i udzielił odpowiedzi na wasze i nasze pytania, ugościł naszą ekipę w swoim domowym parku maszyn, gdzie właśnie pracował nad sprzętem po zwycięskim meczu Grupa Azoty Unii Tarnów z Fogo Unią Leszno. Zdradził, m.in. co wykonuje wraz z mechanikiem Pawłem, by przygotować motocykle do kolejnych startów.

Zachęcamy do oglądania.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.2075 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl