REKLAMAeWinner Banner

Kamil Brzozowski w ogniu pytań PZM TV (wideo)

Kamil Brzozowski

Kamil Brzozowski (fot. Mateusz Biskup)

Kamil Brzozowski jest drugim zawodnikiem po Adrianie Gale, który wziął udział w żużlowym egzaminie organizowanym przez telewizję Polskiego Związku Motorowego. Gorzowianin musiał się zmierzyć z dość trudnymi pytaniami dotyczącymi Ostrowa Wielkopolskiego i swojej kariery.

Ile lat miał obecny zawodnik MDM Komputery TŻ Ostrovii, gdy ostrowski zespół po raz ostatni startował w rozgrywkach ekstraligowych? W jakim spotkaniu w 2013 roku Brzozowski zdobył pierwszą trójkę w najwyższej klasie rozgrywkowej oraz kogo przywiózł za swoimi plecami poza Nielsem Kristianem Iversenem? Co znajduje się w herbie Ostrowa Wielkopolskiego?

To tylko część pytań, z którymi zmierzył się żużlowiec. Jak sobie poradził w tym starciu poza torem i czy był skuteczniejszy od Adriana Gały? Sprawdźcie w materiale.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


0Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
    Nie ma jeszcze komentarzy...
Artykuł załadowany: 0.9102 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl