REKLAMAeWinner Banner

Miniżużel, wielka sprawa - Jan Ząbik (wideo)

Filip Nizgorski i Jan Ząbik

Filip Nizgorski i Jan Ząbik (fot. Roman Biliński)

Specjalnie dla Państwa rozmawialiśmy już z Jakubem Jamrogiem, Stanisławem Burzą, oraz pokazaliśmy Państwu dzień z życia Marcina Kościelskiego. Teraz przyszedł czas na "mniejszego brata" klasycznego speedwaya, czyli miniżużel. Zapraszamy do zapoznania się z naszym materiałem wideo!

Jan Ząbik jest osobą doskonale znaną każdemu, kto choć przez chwile był częścią żużlowego światka. Obecnie Torunianin jest najważniejszą postacią w polskim miniżużlu, która stara się wyłapywać kolejne perełki. Specjalnie dla speedwaynews.pl, Ząbik opowiedział o silnikach różnej pojemności i mocy, a także dlaczego miniżużel jest coraz popularniejszy w Polsce i na świecie.

Nasz materiał dostępny jest również TUTAJ.

ZAŁĄCZNIK DO ARTYKUŁU


5Komentarze

Dodawanie komentarzy tylko dla zalogowanych. Kliknij tutaj aby się zalogować lub zarejestruj się.

Portal www.speedwaynews.pl/ nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy. Wpisy niezwiązane z tematem, wulgarne, obraźliwe lub naruszające prawo będą usuwane. Zapraszamy zainteresowanych do merytorycznej dyskusji na powyższy temat.

Treść niezgodna z regulaminem została usunięta. System wykrył link w treści i komentarz zostanie dodany po weryfikacji.
 • Szlaką po oczach do MAŁA 5 ponad rok temu

  a tak trochę z innej beczki – gdyby kogoś to interesowało to toruńska tv przygotowuje cykl programów zatytułowanych...ogolnie od miesiaca wszyscy nagle zaczeli filmiki robic :)

 • MAŁA 4 ponad rok temu

  a tak trochę z innej beczki – gdyby kogoś to interesowało to toruńska tv przygotowuje cykl programów zatytułowanych “To był żużel”. Jak sami twórcy przyznają nazwa jest sentymentalna, ale “wtedy speedway był inny, bardziej romantyczny. W klubach jeździli głównie wychowankowie, zagraniczne gwiazdy nie zmieniały drużyn tak często, jak teraz ...” . Jest już przygotowanych pięć pierwszych programów, podczas których ma być jeszcze przeprowadzona rozmowa z bohaterem odcinka. Jak zapowiadają pomysłodawcy programu ma to być „gratka dla fanów żużla, zwłaszcza tych tęskniącymi za dawnymi, dobrymi, czasami….”
  Źródło - „Nowości”

 • MAŁA 3 ponad rok temu

  Powodzenia Panie Janku...

 • Szlaką po oczach do lubiePlacki 2 ponad rok temuocena: 100% 

  Świetny materiał! Jan Ząbik robi kawał dobrej roboty szkoląc młodzież, a może i przyszłych mistrzów świata:) życzę...I autorka materialu sie rozkręca :)

 • lubiePlacki 1 ponad rok temuocena: 100% 

  Świetny materiał! Jan Ząbik robi kawał dobrej roboty szkoląc młodzież, a może i przyszłych mistrzów świata:) życzę tym młodym chłopcom wytrwałości i szczęścia w dążeniu do jak najlepszych wynikow

Artykuł załadowany: 0.8116 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl