REKLAMAeWinner Banner

Czołówka Grand Prix zawita do Łodzi!

Motocykle w łódzkim parku maszyn

Motocykle w łódzkim parku maszyn (fot. Patryk Kowalski)

W Łodzi sezon się jeszcze nie skończył. Już 16 września najlepsi zawodnicy na świecie zawitają na nowy stadion, by wziąć udział w specjalnym turnieju indywidualnym.

Jak wiadomo, tegoroczny sezon nie był najlepszy dla łódzkiego Orła. Mimo to, na koniec sezonu, miejscowi działacze przygotowali dla kibiców nie lada gratkę. 16 września na nowy stadion w Łodzi przyjedzie światowa czołówka, by wziąć udział w turnieju indywidualnym. To musi być turniej, w którym wystartują także zawodnicy będący częścią cyklu Grand Prix. Będzie to także szansa dla naszych zawodników, by zmierzyć się z najlepszymi na świecie. Poza tym, kto wie, może w zawodach dobrze zaprezentuje się jakiś talent, którego usługami będziemy zainteresowani już podczas najbliższego okienka transferowego. Dzięki temu może to być dla nas dobry teren doświadczalny - powiedziała Joanna Skrzydlewska w rozmowie z klubową telewizją.

Na ten moment więcej informacji nie zostało jeszcze podanych. Niewykluczone, że w najbliższych dniach, włodarze łódzkiego klubu powiedzą nieco więcej. Jednocześnie jest wielce prawdopodobne, że zawody zostaną pokazane przez jedną z telewizji.


Aby nie przegapić najciekawszych artykułów kliknij obserwuj speedwaynews.pl na Google News

Obserwuj nas!
Artykuł załadowany: 1.681 sekundy

Rozliczenia transakcji kartą płatniczą i e-przelewem przeprowadzane są za pośrednictwem Dotpay.pl